Komentarze Komentarze

Ochroniarz egzorcysty

Autor Wiadomość
deon
Gość
2012-05-08 12:01:27
Gdy miał 9 lat zaczął palić, później doszło zioło i inne używki. - Moje życie było jedną wielką imprezą. Chwila opamiętania przyszła, gdy miałem 17 lat - opowiada Arkadiusz Zbozień "Arkadio". Dziś jest studentem dziennikarstwa, koncertuje, prowadzi rekolekcje i asystuje najmłodszemu egzorcyście w Polsce.
więcej
Aga
Gość
2012-05-08 12:01:27
Gratuluję sukcesów i przemiany życia. Widać z Bogiem możliwe jest wszystko.
Guziec
Gość
2012-05-08 12:22:23
Co to za 'chrześcijanin' co na WBW w warszawie wyzywa sie na fristajl klnąc co drugie słowo  i chwaląc się, że rozwali zęby na krawężniku. Potem idzie i mówi 'alleluja', jestem wierzący. To jest fałszywe... Arkadio, ludzie znają twoją drugą stronę. Nie udawaj. Chcesz być kozakiem ...tutaj macie link: /watch?v=LwwMkfPD4DA
ups
Gość
2012-05-08 15:24:45
Co to za 'chrześcijanin' co na WBW w warszawie wyzywa sie na fristajl klnąc co drugie słowo i chwaląc się, że rozwali zęby na krawężniku. Potem idzie i mówi 'alleluja', jestem wierzący. To jest fałszywe... Arkadio, ludzie znają twoją drugą stronę. Nie udawaj. Chcesz być kozakiem ...tutaj macie link: http://www.youtube.com//watch?v=LwwMkfPD4DA

ALE PRZEKLEŃSTWA! O, kurka..
nawet na "h"...
1205974975.jpg
Ilość wiadomości: 1248
2012-05-08 15:43:39
Arkadio i Adamek...To się dobrali!

Jeden bluzga tekstami, od ktorych uszy więdną, drugi zarabia na życie biciem innych ludzi.
Czy to jest chrześcijaństwo? Może i tak, ale bardzo chore.
Marcin
Gość
2012-05-08 18:06:24
Ano dobrali się, dobrali. Przynajmniej nie siedzą w domu i nie narzekają, jak to jest źle, jak beznadziejnie… osobiście boksu nie lubię, więc go nie oglądam, podobnie nie przepadam za freestylowymi bitwami i po prostu do klubów, w których się odbywają nie chodzę, żeby później nie narzekać. Odnoszę wrażenie, że Jezus nie zawsze chodził w śnieżnobiałej, wyprasowanej, albie jak często jest przedstawiany... a badacze tekstów biblijnych twierdzą, że w stosunku do faryzeuszów i innych, którzy Go chcieli podstępnie podejść wcale nie był taki miły i zapewne zdziwilibyśmy się bardzo, słysząc co im czasem mówił..., np.powiedzieć komuś, że jest jak groby pobielane, dla nas wydaje się może średnie, jednak ówczesnych odbiorców do szału to ponoć doprowadzało... i chwała Mu też za to, że kiedy trzeba, to mówił ostro;) więc... osobiście nie widzę sprzeczności w byciu chrześcijaninem, który na ring wychodzi, czy bierze udział w bitwie freestyle...
1205974975.jpg
2012-05-08 18:06:45
Przed chwilą przesłałem do redakcji "Deonu" e-mail o następującej treści:

Szanowna Redakcjo portalu „DEON”,

zwracam się z apelem o usunięcie tekstu pod tytułem „Ochroniarz egzorcysty”, opublikowanego przez „Dobry Tygodnik Sądecki”, a zamieszczonego na portalu w dniu 27 kwietnia 2012 r.
Artykuł ten promuje postać osoby, która na to nie zasługuje. Najbardziej wymownie świadczy o tym jego występ podczas eliminacji do „Wielkiej Bitwy Warszawskiej” 29 października 2011 r. (http://www.youtube.com/watch?v=LwwMkfPD4DA). Tekst, jaki Arkadio wygłasza w rytm muzyki do swego adwersarza Dżojc Spaloł jest przesycony nienawiścią, pełen wulgaryzmów, a w całej swej wymowie jest wręcz demoniczny. A przecież „z obfitości serca mówią usta” (Mt 12,34) i „na podstawie słów twoich będziesz uniewinniony i na podstawie słów twoich będziesz potępiony” (Mt 12, 37).
Nie sposób więc zrozumieć, na czym miała polegać przemiana, jakiej rzekomo doznał w swym życiu Arkadio w wieku 17 lat, skoro, jak świadczy o tym tekst jego występu, nie wpłynęła ona na jego stosunek do innych ludzi. Być może w swym własnym, subiektywnym odczuciu, odkrył on Prawdę, którą jest Jezus Chrystus. Ale tenże Chrystus ostrzega: „Nie każdy, który mi mówi: „Panie, Panie!” wejdzie do królestwa niebieskiego” (Mt 7, 21).
Zamieszczenie artykułu o Arkadio na portalu „DEON” może sugerować, że redakcja wskazuje jego osobę jako wzór i przykład dla innych, zwłaszcza młodych ludzi. Ufam, że nastąpiło to w dobrej wierze, i że osoby, które o tym zadecydowały, nie miały wiedzy, iż w innych sferach swej publicznej działalności reprezentuje on postawę antyewangeliczną. Tym bardziej jednak koniecznym jest jak najszybsze naprawienie tego błędu – tak, aby reputacja portalu, który jest przecież portalem katolickim, nie doznała uszczerbku.
Pozdrawiam i życzę wszelkiego dobra.

Velario.
Marcin
Gość
2012-05-08 18:23:14
Panie Velario, dziękując za analizę psychologiczną Arkadio, proszę, by zostawić sąd Bogu, a w wolnej chwili poczytać sobie Mt 7,1-6. Proszę to odebrać jako zachętę do głębszego rozważenia;)
kalina
Gość
2012-05-08 20:11:43
Hehe, Velario, a Ty sam?
1205974975.jpg
2012-05-08 21:53:18
Hehe, Velario, a Ty sam?

Nie, nie sam. Mam anioła stróża:)

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook