Forum Deon.pl Forum Deon.pl

Depresję można wyleczyć. Co trzeba zrobić?

Autor Wiadomość
deon
Gość
2018-05-10 21:12:29
Depresja jest chorobą, a skoro jest chorobą, to znaczy, że można ją wyleczyć. Nie należy dawać naiwnych rad, one nie pomagają. Co tak naprawdę należy zrobić? - pisze Anna Jaworska.
więcej
1264366173.jpg
Ilość wiadomości: 1180
2018-05-10 21:12:30
Depresja z dwóch perspektyw może komuś ta wiedza coś rozjaśni, a może nawet pomoże.

1. Przeciwstawne programy
2. Wpływ upadłych

Ad. 1
Psychika ludzka tak naprawdę jest zbiorem ogromnej ilości różnych programów (sterujących), od samozachowawczych, przez skróty myślowe, po te w pełni świadomie podejmowane na podstawie logicznego wyboru.

Skąd się te programy biorą w umyśle człowieka?
Człowiek już w stanie płodowym zaczyna rejestrować różne bodźce zewnętrzne i na ich podstawie zaczyna budować matrycę pierwszego etapu świadomości.
Po narodzinach i na przestrzeni ok 3-4 lat, człowiek buduje pierwszą płaszczyznę decyzyjną. Już 4-letnie dziecko potrafi podejmować eksperymenty i wyciągać z nich wnioski. Taki mały człowiek  posiada conajmniej kilkanaście programów, które wspomagają go w podejmowanych wyborach.

Zmiana np. warunków życiowych w kolejnych latach (rozwód rodziców, śmierć któregoś z rodzica) powoduje, iż w ludzkim umyśle powstają programy zachowawcze sprzeczne do tych, które zostały zapisane we wcześniejszych latach życia.

Wielu ludzi już w dorosłym życiu jakoś sobie radzi z takimi sprzecznymi programami, jednak jakoś nie oznacza wcale komfortu życia, bo jest to dodatkowy bagaż na psychice człowieka zwykle do końca jego dni w tym wymiarze.

Owszem są specjaliści, którzy "osłabiają" te niektóre sprzeczne programy, jednak zwykle tylko te, które sami dostrzegą. I właśnie z tym dostrzeganiem u ludzi zwykle jest najwięcej problemów, a tych co ogarniają tą tematykę w szerszym aspekcie jest naprawdę niewielu licząc w skali obecnie żyjącej całej populacji świata.

Obok tych niewielu specjalistów najwyższej ludzkiej miary jest Lekarz doskonały sam Pan Jezus, który wykracza swoimi umiejętnościami poza wszelkie miary ludzkie.
Pan Jezus potrafi uzdrowić człowieka z różnych chorób ciała, umysłu i duszy, wystarczy uwierzyć i uparcie prosić oraz słuchać z uwagą co mówi Pan.
1264366173.jpg
Ilość wiadomości: 1180
2018-05-10 21:32:36
Depresja - ad. 2 Wpływ upadłych.

Ludzie cierpiący na uparte choroby słabo lub wcale nie poddające się wyleczeniu potrafią mieć podłoże w postaci jakiejś niewidzialnej więzi z którymś z upadłych.

Zazwyczaj chorujący nie jest w stanie tego rozeznać i sam sobie pomóc, natomiast lekarze zwylke tą tematykę zamiatają pod dywan.

Dlatego to bliscy takich osób powinny podjąć decyzję o konsultacji takiego rodzinnego przypadku z którymś z egzorcystów katolickich.

Już na spotkaniach otwartych wspólnot charyzmatycznych tacy "nieproszeni goście" mogą się ujawnić pod wplywem Mocy Ducha Świętego, który dotyka każdego, kto przybył na taką wspaniałą Mszę Świętą.

Okazji na przetestowanie na obecność nieproszonych gości jest bardzo wiele. Począwszy od soli święconej, przez wodę święconą, pokropione posłanie, aż po wspólne głębokie modlitwy najlepiej modlitwy serca oraz modlitwy do Ducha Świętego.
Sądzę, że tą tematykę objaśni indywidualnie każdy egzorcysta.

Oczywiście i tutaj Pan Jezus jako cudowny lekarz potrafi uwolnić człowieka od upadłych, jednak Pan może postawić konkretne warunki takiego uwolnienia, które trzeba wpierw spełnić.

Płaszczyzny niewoli od upadłych potrafią byś strasznie zawiłe, skomplikowane, a tym samym trudne do rozeznania.

Jeśli ktoś ma kogoś w rodzinie, kto zmaga się z depresją śmiało mogę polecić modlitwę "Nowenny do Matki Bożej rozwiązującej więzy", bo jest ona bardzo pomocna.
Ilość wiadomości: 44
Odpowiedź do: andrzej_a | 2018-05-10 22:35:22
Aż stach to czytać, czyste szamaństwo! W jakiej ty sekcie jesteś?
Ilość wiadomości: 42
Odpowiedź do: Veverka | 2018-05-11 10:46:25
A Ty w jakiej sekcie jesteś?
1264366173.jpg
Ilość wiadomości: 1180
Odpowiedź do: Veverka | 2018-05-12 20:48:25
W takim świecie żyjemy i coś jest z nami nie tak, że nie dostrzegamy Prawdy.  Prawdy o sobie samych, swoich słabościach i lękach oraz prawdy o świecie w którym żyjemy. Gdybyśmy dostrzegali Prawdę o tym świecie wówczas jedyny strach jaki byśmy znali, byłby strachem przed odwróceniem się od Boga.
Wiedzielibyśmy, iż poza Bogiem jest niewola, fałsz, obłuda i wszystko co najgorsze i może spotkać człowieka na tej Ziemi.
Ilość wiadomości: 6
2018-05-29 11:06:55
Na depresje ekstrakt to tylko CBD ektrakt z konopi! Poczytajcie o nim. Ja już nie mam problemu Nareszczie!. Kupiłam na www.konopiafarmacja.pl
Ilość wiadomości: 3
2018-07-16 10:31:48
Oczywiście, że można ale mam wrażenie, że to dużo zależy od tego jak bardzo jest zaawansowana. Ja na szczęście w porę zareagowałam i wziełam syna do Pani psycholog Ewy Gordziej - Niewczyk, która pomogła nam poradzić sobie z tym problemem i nie wciskała, żadnych leków na siłę. 
Ilość wiadomości: 21
Odpowiedź do: andrzej_a | 2018-09-05 05:10:24
Nie jestem specjalistą od depresji, ale nie podoba mi się twój komentarz. Dla przykładu św. Teresa z Kalkuty przyznała się przed śmiercią, że przez większość swojego zakonnego życia czuła się porzucona przez Boga. Czyli żyła z depresjią można powiedzieć. Inny przykład to aktor, który z powodu depresji popełnił samobójstwo - Robin Williams. Gdyby nie cierpiał na depresję, najprawdopodobniej nie byłby tak dobrym komikiem i nie stworzył tylu niezapomnianych ról. A Jeremiasz ze Starego Testamentu? Zmierzam do tego, że niektórzy niebyliby tymi, którymi byli i niezrobiliby tego co zrobili, gdyby nie byli chorzy na depresję. Depresja jest chorobą, której objawy można złagodzić różnymi sposobami, ale nie jest niczym złym, co możnaby wypędzać egzorcyzmami. Czasami Bóg potrzebuje ludzi chorych na depresję do jakiegoś dzieła.
Ilość wiadomości: 197
2019-04-07 12:13:49
Jrdną z przyczyn obniżonego nastroju, ciągłego zmęczenia i depresji może być borelioza. 
https://www.centrumdobrejterapii.pl/materialy/borelioza-objawy-depresyjne-i-inne-problemy-psychiczne/

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook