Forum Deon.pl Forum Deon.pl

Jak to jest być mężem feministki?

Autor Wiadomość
deon
Gość
2019-06-17 11:57:10
"Kto zna moją małżonkę, wie, że to kobieta wyjątkowa. Ale są też takie osoby, które nie znają, a swoje wiedzą. Bo jak ja żyję z tym, że moja żona jest feministką. Że zarabia. Że nie przyjmuje niczego na zasadzie "bo ja tak mówię".
więcej
688306549.jfif
Ilość wiadomości: 283
2019-06-17 11:57:11
O, żona kazała mu napisać wiernopoddańczy liścik. Brzmi to jak syndrom sztokholmski.
1836783445.png
Ilość wiadomości: 268
2019-06-17 23:44:59
to że żona ma własne zdanie, albo pracuje i odnosi sukcesy to powód do radości,

to że jest feministką, czyli wyznaje ideologię, to akurat powód do współczucia.

natomiast osoba, która mówi że trzeba córkę wyp#$%lić w kosmos - to już budzi lęk...
Marco
Gość
2019-06-18 03:19:42
Strasznie smutny tekst. Facet próbuje samego siebie przekonać, że wcale nie ma problemów z tym, iż żona nie uznaje go za głowę rodziny. Widać, że ma ogromne problemy z własną męskością. Niestety, ale mężczyzna krzyczący do wszystkich w kółko "CZUJĘ SIĘ MĘSKO!" tak na prawdę krzyczy do samego siebie i to samego siebie chce przekonać.

Przeglądałem kiedyś tego ich bloga, tekstów tego gościa jest tam niewiele, ale chyba w każdym musi podkreślić, że coś "nie ujmuje jego męskości", albo że "nie czuje się przez coś mniej męsko". Jak katarynka to powtarza.

Obawiam się, że fala frustracji będzie w nim wzrastać i nie uda mu się jej zakrzyczeć. Nie chcę być złym prorokiem, ale nie wróżę temu małżeństwu świetlanej przyszłości.
Zresztą tak jak większości "partnerskich" małżeństw. Wystarczy spojrzeć na statystyki, liczba rozwodów w Polsce rośnie tak szybka jak szybko zmienia się model rodziny.

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?