Porady na Wielki Post od ks. Adama Bonieckiego

WAM
(fot. youtube.com)

Szukacie drogowskazu, który pomoże wam powrócić w Wielkim Poście z życiowych bezdroży? Szukacie pokarmu, który da wam do tego siłę?

 

Mamy taki drogowskaz i taki pokarm. Ksiądz Adam Boniecki, wieloletni redaktor "Tygodnika Powszechnego", wybitny kaznodzieja, który całe życie pracował - i wciąż pracuje - słowem, opublikował właśnie komentarze do niedzielnych czytań wielkopostnych.

 

Pisze w niej, że historia naszej wiary to historia odejść z drogi i powrotów. Dla wierzącego Wielki Post powinien być czasem sprawdzenia kierunku i powrotu na właściwy szlak. Kierunek wskazuje nam Ewangelia: słowa i czyny Jezusa.

 

Zamieszczone w tej książce teksty są zapisem przemyśleń księdza Bonieckiego, które inspirowane były lekturą bliskich mu autorów. Są wśród nich: kard. Gianfranco Ravasi, Alessandro Pronzato, bp Jan Pietraszko. Na kształt tej książki wpłynęli także przyjaciele ks. Bonieckiego, z którymi prawie w każdy piątek dzieli się on przemyśleniami na temat czytań liturgicznych.

 

Może dlatego są one tak życiowe i tak bardzo zanurzone w doświadczeniu oraz Ewangelii.

 

Zapraszamy również na cykl video wielkopostnych rozważań ks. Adama Bonieckiego. Pierwszy odcinek już w najbliższą sobotę.

 

Dlaczego warto zamówić u nas?

 

  • Zamawiając u nas, otrzymasz książkę najszybciej - zamówienia realizowane będą od 8 marca. Wysyłki zrealizujemy zgodnie z kolejnością zamówień - im wcześniej zamówisz, tym szybciej dostaniesz.

 

  • Po wpisaniu kodu: POWROTYD cena obniży się o 25%

 

Książka dostępna w księgarnii wysyłkowej Wydawnictwa WAM

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1.94

Liczba głosów:

34

 

 

Komentarze użytkowników (2)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

chordad 16:18:26 | 2017-03-04
po co wyciągacie tego biednego starca z lamusa?
przecież na Woodstocku sam stwierdził, że nie ma ludziom nic do zaoferowania, a jako przykład do naśladowania stawiał satanistę...
i to ma być guru dla katolików na Wielki Post? wolne żarty...

Oceń 20 10 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook