Nie doświadczasz mocy Słowa Bożego? Przeczytaj to

WAM
(fot. Michał Lewandowski)

Zastanawiasz się, co robić, by Pismo Święte nie było tylko przeciętnym tekstem, a żywym i skutecznym Słowem? Znany krakowski biskup odpowiada w nowej książce!

 

"Moc Słowa" to kolejna książka biskupa Grzegorza Rysia. Po skandalicznych rozważaniach na temat miłosierdzia oraz rozglądaniu się w lewą, prawą i Bożą stronę w poszukiwaniu wiary, nadszedł czas na całkowite skupienie na Piśmie Świętym.

 

Biskup Ryś z wielką wnikliwością i wrażliwością analizuje konkretne fragmenty Biblii. Sięga do źródłosłowów, przywołuje tło kulturowe, czerpie z komentarzy Ojców Kościoła... Jednak to nie tylko odległe świadectwo mędrca-egzegety. To przede wszystkim przykład niezwykłego zasłuchania w Boży głos i odnoszenia go do codziennego życia oraz dowód na to, że niewielkie słowo rzeczywiście ma moc zmienić rzeczywistość.

 

Książkę możesz zamówić już dziś tylko na stronie Wydawnictwa WAM!

 

Dlaczego warto zamówić u nas?

 

  • Zamawiając u nas, otrzymasz książkę najszybciej - zamówienia realizowane będą od 4 kwietnia. Wysyłki zrealizujemy zgodnie z kolejnością zamówień - im wcześniej zamówisz, tym szybciej dostaniesz.

 

  • Po wpisaniu kodu: MOCDEON cena obniży się o 20%

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

10

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook