3 pomysły na prezent walentynkowy dla chłopaka

WAM
(fot. aj)

Pluszowe serce? Kicz, nie spodoba mu się. Weekend w ośrodku SPA? Brzmi świetnie - szkoda, że mnie nie stać. Przed Walentynkami takie rozterki brzmią znajomo? Skorzystaj z naszych pomysłów i zaskocz swoją drugą połówkę oryginalnym książkowym prezentem.


1. Grunt pod nogami


Wydawałoby się, że ks. Jan Kaczkowski stracił wszystko, co najważniejsze. Nagły atak śmiertelnego nowotworu mógł zabrzmieć jak najcięższy wyrok. A jednak ks. Jan żyje na pełnej petardzie, prowadzi hospicjum w Pucku i uczy miliony Polaków, jak umieć w każdych okolicznościach twardo stąpać po ziemi, nie przestając patrzeć w niebo.


Jego książka to kawał męskiej refleksji nad tym, co jest istotne. Solidny zastrzyk, który pozwoli odnaleźć motywację.

 

Książkę znajdziesz tutaj:

 


2. Bandyta


"W wieku kilkunastu lat uciekł z domu i zaczął stawiać pierwsze samodzielne kroki - na ścieżkach zła. Poruszał się na nich coraz szybciej i pewniej, przekraczając wkrótce granice mrocznego świata przestępczości zorganizowanej".

 

Dramatyczna powieść autobiograficzna byłego złodzieja, przemytnika, oszusta i sutenera nie mogłaby nie wciągnąć. Historia o mężczyźnie, który dotarł do piekła i odnalazł drogę powrotną - bez słodkich słówek i ckliwych obrazków. Twój chłopak będzie zachwycony!

 

Książkę znajdziesz tutaj:

 

 


3. Lider. Papież Franciszek


Jak stać się prawdziwym liderem? Jak sprawnie i skutecznie kierować grupą w pracy albo na studiach? Jak przekonywać innych do swoich pomysłów? Jeśli Twój chłopak zajmuje się tym zawodowo albo po prostu chciałby nauczyć się, jak skutecznie zarządzać własnym życiem - koniecznie podaruj mu tę książkę! Kto poprowadzi lepsze szkolenie niż lider przewodzący ponad miliardem ludzi na świecie? 

 

Książkę znajdziesz tutaj:

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3.24

Liczba głosów:

29

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

dawidmarzol 20:22:18 | 2018-02-12
Polecam książkę „Mój mąż drwal” , która w lekki i humorystyczny sposób opowiada o perypetiach rodziny, w której -chcąc nie chcąc – wszystko kręci się wokół ojca, który wykonuje zawód drwala. To książka o ludziach, którzy żyją w specyficzny sposób, w sposób zupełnie inny, niż dyktują aktualne trendy. I świetnie się dzięki temu mają. A może jest to książka o tym, jak wspaniałe dzieciństwo może mieć dziecko „człowieka lasu”? A może o tym, jak to jest być żoną przedstawiciela tej grupy zawodowej? Wszystkie te opisy zawierają sporo prawdy, bo opinie bohaterów na temat ich odczuć i jestestwa przeplatają się na stronach „MMD” wielokrotnie.

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook