Jak odkryć w sobie pragnienia i pasje? Mamy na to skuteczne sposoby

WAM
(fot. materiały prasowe)

Niezadowolenie z codzienności i obawa przed tym, że w przyszłości nic się nie zmieni, mogą być impulsem do pójścia za marzeniami.

 

Jennie Allen, autorka książki "Niczego nie musisz udowadniać. Dlaczego możesz przestać tak bardzo się starać" powraca z kolejnym poradnikiem. Tym razem pokazuje, jak całkowicie zmienić swoje życie. Przedstawia ćwiczenia i zadaje pytania, które pomogą nam uporządkować uczucia i myśli, ale przede wszystkim zauważyć swoje mocne strony.

 

>> Dlaczego udajesz? Możesz już przestać tak bardzo się starać

 

W poprzedniej publikacji autorka zachęcała do tego, aby nie spełniać wszystkich oczekiwań za wszelką cenę. Pokazała, jak uwolnić się od codziennej presji niekończących się obowiązków.

 

 

O książce pisała jedna z naszych blogerek:

 

Czytając tę publikację bardzo mocno poczułam, że żadna książka mi nie pomoże. Pomocy szukać muszę w innym miejscu. Ta lektura pokazała mi gdzie jej szukać, jak to zrobić i… czego tak właściwie mi potrzeba. To nie jest zwykły poradnik. To podróż przez życie Jennie Allen, która opowiadając o swoich doświadczeniach, prowadziła mnie przez moje własne ograniczenia, lęki i oczekiwania. Choć wydawać by się mogło, że polska katoliczka i amerykańska żona pastora mają ze sobą mało wspólnego… Okazało się jednak coś zupełnie odwrotnego.

 

Nie chcesz żyć tak, jak dotychczas?

 

Pragniesz czegoś więcej?

 

Jeśli tak, to prawdopodobnie jesteś w najważniejszym momencie swojej historii. Niezadowolenie z codzienności i obawa przed tym, że w przyszłości nic się nie zmieni, mogą być impulsem do pójścia za marzeniami.

 

Nie bój się. Bóg przygotował dla ciebie wielkie rzeczy.

 

Nic z tego, co ci się przydarza, nie jest przypadkowe. Twoje talenty, relacje z ludźmi, okoliczności życia a nawet cierpienie - to wszystko może zostać wpisane w plan, którego piękna nie jesteś w stanie sobie wyobrazić.

 

 

Bez paniki. On jest po twojej stronie.

 

Książka Jennie Allen zawiera inspirujące ćwiczenia i stawia fundamentalne pytania, które pomagają uporządkować uczucia i myśli oraz dostrzec swoje mocne strony. Autorka podaje skuteczne sposoby na to, jak odkryć w sobie pragnienia i pasje, które pochodzą od Boga, a potem je realizować. Bo tylko w podążaniu za Nim można odnaleźć szczęście i głęboki pokój.

 

Niebawem opublikujemy pierwszy fragment z książki. Można ją znaleźć w całości na tej stronie »

 

Jennie Allen - mieszka w Austin (Texas) biblistka, znana jest głównie jako założycielka grupy IF:Gathering, stawiającej sobie za cel pomaganie kolejnym pokoleniom kobiet w odnajdywaniu i realizowaniu ich powołania oraz dostrzeganiu celowości życia. W swoich publikacjach i wystąpieniach Jennie Allen wielokrotnie odwołuje się do swojego życia prywatnego, do doświadczeń zdobytych jako żona pastora oraz matka czwórki dzieci (w tym adoptowanego, czarnoskórego chłopca).

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.33

Liczba głosów:

6

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

andrzej_a 19:59:58 | 2018-11-05
Być może dla niektórych, słowa z tego  motywacyjnego spotu trudno pojąć umysłem ciała.

Jednak patrząc na otaczający mnie świat przez pryzmat Darów Ducha Świętego muszę zaświadczyć, że Jennie się nie myli, lecz mówi Prawdę.
Prawdę, która dotyczy każdego z nas i każdej z nas, bo wszyscy jesteśmy powołani, aby być Dziećmi Boga na wieczność.

Czego więc potrzebują ludzi, którzy poszukują Boga?
Potrzebują przyjąć Ducha Świętego wedle tradycji I Kościoła Chrześcijańskiego, czyli tzw Chrztu w Duchu Świętym.

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook