Bardziej wierzą prostytutkom niż politykom

Nowozelandczycy bardziej wierzą prostytutkom niż politykom, którzy zajmują przedostatnie miejsce wśród profesji darzonych zaufaniem - wynika z sondażu opublikowanego we wtorek w prasie lokalnej.


Najgorszą opinię wśród 40 zawodów mają sprzedawcy telemarketingu, którzy dzwonią do potencjalnych klientów, nie wyjaśniając, skąd mają ich numer telefonu.


Politycy zajęli w sondażu, przeprowadzanym co roku przez Reader's Digest, 39. miejsce, a prostytutki 38. Kolejne najmniej cenione profesje to ekspedienci w sieciach fast foodu, doradcy finansowi, dyrektorzy, operatorzy dźwigów, dziennikarze, agenci handlu nieruchomościami i sprzedawcy samochodów.


Po raz kolejny pierwsze miejsce w badaniu zajęli strażacy, a kolejne personel karetek pogotowia, piloci, pielęgniarki i lekarze.


Osobą najbardziej kochaną przez Nowozelandczyków przez trzeci rok z rzędu okazał się pilot wojskowy Willie Apiata, odznaczony Krzyżem Zwycięstwa za służbę w Afganistanie.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

2

 

 

Komentarze użytkowników (3)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~Grey Dog 15:06:49 | 2010-06-29
Niestety nasi politycy zbyt poważnie wzięli sobie do serca niektóre jego powiedzenia.
   ~~Dawid - czy jak ci tam- robisz postępy albo zawodzi Cię  Twoja  "rewolucyjna czujność"  bowiem napisałeś  "n a s i  p o l i t y c y"  zamiast napisać "tusk i komorowski" :-)))

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Dawid 14:55:38 | 2010-06-29
Niestety nasi politycy zbyt poważnie wzięli sobie do serca niektóre jego powiedzenia.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~szary 14:46:43 | 2010-06-29
  Mają dużo racji.  Ronald Reagan, wybitny prezydent USA , powiedział,  że "polityka to drugi najstarszy zawód świata - i  niewiele  rózni się od pierwszego". 

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?