Niespodziewana decyzja Harrego zaskoczyła internautów. Meghan ma powody do radości

(fot. LINGTREN IMAGES / Shutterstock.com)

Brytyjski książę postanowił zrobić coś wyjątkowego dla swojej żony. Dzięki jego wsparciu Meghan może znacznie łatwiej znieść ciążę.


W brytyjskich mediach pojawiła się informacja o tym, że książę Harry zrezygnował z picia alkoholu na czas, w którym Megahn jest w ciąży. Postanowił w ten sposób wspierać żonę, aby nie musiała sama rezygnować z niektórych przyjemności - informuje portal mamadu.pl.

 

Nie pij za jego zdrowie>>


Okres ciąży to ogromne wyzwanie i obciążenie dla organizmu kobiety. W tym czasie bardzo ważne jest, aby przyszła matka zdrowo się odżywiała i dbała o siebie. Używki są absolutnie wykluczone.

 

Jaki wpływ na ciążę mają używki?>>


Niespodziewana decyzja księcia wywołała zdziwienie i falę komentarzy. Jak informuje mamadu.pl, Harry znany jest ze swojego zamiłowania do imprezowania. Jego deklaracja musiała więc wiązać się z dużym wyrzeczeniem. Być może dzięki temu, Meghan łatwiej będzie znosić okres abstynencji i wyrzeczeń.


Artykuł z brytyjskiego portalu udostępniła Fundacja Fascynujące: "Piękny gest! Mężczyzna przestaje pić alkohol gdy jego partnerka jest w ciąży. Aż by się chciało napisać: BĄDŹ JAK KSIĄŻE - WESPRZYJ SWOJĄ KSIĘŻNICZKĘ!" - czytamy w poście na Facebooku.

 

 

Piękny gest! Mężczyzna przestaje pić alkohol gdy jego partnerka jest w ciąży. Aż by się chciało napisać: BĄDŹ JAK KSIĄŻE - WESPRZYJ SWOJĄ KSIĘŻNICZKĘ!:)

Opublikowany przez Fundacja FASCYNACJE Czwartek, 18 października 2018


Czy waszym zdaniem przyszli ojcowie powinni brać przykład z księcia Harrego i ponosić trud abstynencji wspólnie ze swoimi żonami? Zostawcie swoje opinie w komentarzach.

 

* * * 

 

W ostatnim czasie pojawiło się sporo złych wiadomości o katolikach i Kościele. Media tak mają, że skupiają się na złu i sensacji. Chcemy jednak dawać prawdziwy obraz, pokazać dobro, które płynie z Kościoła. Czy znasz jakieś dobre historie? Znasz fajnego księdza lub robicie coś fajnego przy parafii lub ze wspólnotą? A może przeżyłeś coś takiego, co zmieniło twoje życie? Napisz do nas (kliknij tutaj lub w baner) >>

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.38

Liczba głosów:

13

 

 

Komentarze użytkowników (2)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Oriana 17:57:08 | 2018-10-22
Oby książe Harry stał się inspiracją dla innych mężczyzn, którzy postąpią podobnie wobec swoich partnerek okazując w ten sposób miłość i odpowiedzialność. 

Oceń 10 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

religijny-frustrat 15:55:13 | 2018-10-22
ciekawe, czy to 'zagranie pijarowe', czy rzeczywiście 'aż tak' Ją kocha?!?!?!?

Oceń 4 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?