Premier Szydło gratuluje i zaprasza Macrona do Polski

(fot. PAP/Rafał Guz)

Premier Beata Szydło napisała w niedzielę późnym wieczorem na Twitterze, że "gratuluje wyboru Francuzom" i "już dziś zaprasza prezydenta Macrona do Polski".

 

Wcześniej depeszę gratulacyjną do Emmanuela Macrona wystosował prezydent Andrzej Duda.

 

- Mam nadzieję na owocną współpracę w zakresie odbudowy zaufania Europejczyków do procesu integracji europejskiej - m.in. te słowa znalazły się w depeszy od Prezydenta RP.

 

Zwycięzca II tury wyborów prezydenckich Emmanuel Macron uzyskał 63,10 proc. oddanych głosów, podczas gdy jego rywalka Marine Le Pen zdobyła 36,9 proc. oddanych głosów - wynika z danych opublikowanych w niedzielę późnym wieczorem przez MSW Francji po podliczeniu 74 proc. głosów.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.24

Liczba głosów:

34

 

 

Komentarze użytkowników (4)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

WDR . 16:38:32 | 2017-05-08
Zorro: "Gratulacje i zaproszenie dla makarona Pani Premier zlożyla kurtuazyjnie, bo przez twittera nie prowadzi się dyplomacji (z jedynym wyjątkiem pana Sikorskiego). czepianie się więc takich drobiazgów jest śmieszne i zalatuje prostactwem."

Oczywista oczywistość, ale cwaniacy z totalnej opozycji liczą na to, że ciemny lud to kupi i będą kłamać i manipulować przy każdej okazji.

Pani Premier, oprócz kurtuazyjnych życzeń wysłała też oficjalną depeszę gratulacyjną (tę, której nigdy nie wysłał Donald Tusk, jako przewodniczący RE, do nowego prezydenta Polski w 2015 roku).

A tutaj treść oficjalnej depeszy link

Oceń 21 6 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

zorro 16:02:16 | 2017-05-08
Gratulacje i zaproszenie dla makarona Pani Premier zlożyla kurtuazyjnie, bo przez twittera nie prowadzi się dyplomacji (z jedynym wyjątkiem pana sikorskiego).
czepianie się więc takich drobiazgów jest śmieszne i zalatuje prostactwem.

Oceń 22 4 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

ro.jarromir.cu797 11:13:11 | 2017-05-08
No tak, pani premier jest w czerwonym na załączonym obrazku, ale w jakimkolwiek kolorze by nie była, i tak działa jak płachta na niektóre rozjuszone byki, jak rozumiem z samego tego powodu że jest... I oczywiście, jakże by inaczej, jest niekompetentna pod "każdym względem". Pomijając juz to, że w ocenie pani premier różnimy się diametralnie, to liczy się jeszcze styl i choćby minimum konkretów...

Oceń 15 4 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

lleszek 10:43:55 | 2017-05-08
Premier nie może zapraszać prezydenta. Ale to akurat drobny błąd w porównaniu z żenującą niekompetencją ten pani pod każdym względem. Gdyby tylko takie błędy popełniała, to bylibysmy szczęśliwi.

Oceń 7 28 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook