Komisja Wenecka w Polsce 12-13 września

(fot. shutterstock.com)

Delegacja Komisji Weneckiej (KW) złoży wizytę w Polsce w dniach 12-13 września - taką wiadomość przekazał PAP w czwartek rzecznik Rady Europy Panos Kakawiatos. 

 
Jak poinformował, na czele delegacji stanie wiceprzewodniczący KW Kaarlo Tuori z Finlandii.
 
Wizyta delegacji KW, organu doradczego Rady Europy, poprzedza wydanie opinii na temat ustawy o Trybunale Konstytucyjnym, co ma nastąpić na posiedzeniu plenarnym Komisji Weneckiej 14-15 października.
Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

2.33

Liczba głosów:

12

 

 

Komentarze użytkowników (11)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

zorro 20:49:48 | 2016-09-09
takich mamy "obrońców" demokracji:
"Mateusz Kijowski, lider Komitetu Obrony Demokracji, udowodnił, ile ma wspólnego z patriotyzmem i pamięcią o polskich bohaterach. W rozmowie z Konradem Piaseckim w „Piaskiem po oczach” TVN24 - zapytany o to, jak nazywa się "Inka", Kijowski... nie potrafił odpowiedzieć.
A przecież na uroczystej ceremonii pogrzebowej "Inki" pojawił się  Kijowski... Czy wiedział, na czyim jest pogrzebie?
Konrad Piasecki zapytał lidera KOD, czy wie, jak nazywała się "Inka". Dialog wyglądał mniej więcej tak:
- A jak się nazywała Inka?
- Danuta... Nie pamiętam nazwiska.
- To ważne jest.
- Nie, to nie jest ważne. Stańczykowska?

Mateuszowi Kijowskiemu przypominamy więc, że był na pogrzebie - a raczej próbował zakłócić pogrzeb - Danuty Siedzikówny, a nie Stańczykowskiej. 18-letniej dziewczyny, która w bohaterski sposób oddała życie za wolną Polskę.

Oceń 2 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

WDR . 03:00:28 | 2016-09-09
Komisja nie pojechała ani do Turcji (pucz i to co się po nim działo), ani do USA (Clinton nie pociągnięta do odpowiedzialności za to za co normalny śmiertelnik już by siedział w więzieniu czyli nie można mówić o państwie prawa). Jej wiarygodność jest więc niemal zerowa.

Dlatego kompletnie nie ma to już znaczenia, ale oczywiście cieszy, że oprócz przychylnego nam Węgra wreszcie mamy w Komisji reprezentanta Polski, który będzie stał po naszej, polskiej stronie.

Oceń 10 1 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

zorro 22:39:31 | 2016-09-08
Koniec kadencji Rzeplińskiego za: 103 dni

Oceń 9 1 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

ekomarek1 22:30:05 | 2016-09-08
Dla nas Polaków dobrze by było,gdyby przywrócono praworządność.
Prawowici sędziowie TK nadal czekają na zaprzysiężenie przez prezydenta.Zostali legalnie wybrani przez sejm poprzedniej kadencji na miejsca sędziów ,którym w trakcie sejmu poprzedniej kadencji kadencja upłyneła.A więc my chrzescijanie musimy nazwać sytuację po imieniu i zgodzić się ze stanowiskiem prawych prawników polskich i prawników Komisji Weneckiej, komisji Europejskiej itp.Chyba nikomu z nas nie zależy ,by Polska stała się państwem zbliżonym do III Rzeszy.Prezydent musi działać zgodnie z prawem i w granicach prawa; i dlatego powinien niezwłocznie odebrać przysięgę od sśdziów, to jest jego konstytucyjny  obowiążek.
Wyobrażmy sobie nauczyciela,który odmawia wydania świadectwa uczniowi ,który uzyskał pozytywne oceny.Nazwalibyśmy to draństwem prawda?.Pokój i dobro niech będą z Tobą Demokracjo .pl.

Oceń 2 10 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Maciej Niećko 22:00:00 | 2016-09-08
Zamach na prawa Polaków do samostanowienia  powinien zostać potraktowany jako Przestępstwa przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej (Art. 127) , a winni pochwyceni i osądzeni .

Oceń 4 6 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Pokaż więcej komentarzy

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?