Wychowani przez homoseksualistów dziękują D&G

Radio Watykańskie
(fot. SimonQ錫濛譙 / Foter / CC BY-NC-ND)

Ludzie, którzy jako dzieci byli wychowywani przez pary homoseksualne dziękują parze włoskich projektantów mody Dolce i Gabbana za ich postawę względem tak zwanych rodzin jednopłciowych.

 

Włoscy projektanci, którzy sami są homoseksualistami, opowiedzieli się zdecydowanie przeciw adopcjom dla par jednopłciowych oraz zapłodnieniu in vitro. Ich głos wywołał wielkie poruszenie. Środowiska gejowskie wezwały do bojkotu produktów Dolce e Gabbana.


Tymczasem ze Stanów Zjednoczonych dotarł do Włoch otwarty list pięciu osób, które były wychowywane przez pary jednopłciowe, a dziś same wychowują swoje dzieci w związkach heteroseksualnych. "Dziękujemy, że staliście się wyrazicielami tego, co my znamy z własnego doświadczenia: każdy człowiek ma matkę i ojca, a wyeliminowanie jednego z nich z życia dziecka to pozbawienie go godności, człowieczeństwa i równouprawnienia" - piszą sygnatariusze listu.


Ostrzegają oni Dolce i Gabbana, że teraz zostaną poddani silnej presji ze strony potężnego gejowskiego lobby. Nikt bowiem nie jest tak zaciekle atakowany, jak ten, kto należy do środowiska gejowskiego, ale nie podziela polityki tego lobby. Sygnatariusze listu proszą, by projektanci nie ulegali presji i nie przepraszali za swe słowa.

 

Pogorszyliby tym tylko sytuacje dzieci w związkach gejowskich. Wspierajcie raczej ideę, że każde dziecko powinno wzrastać w otoczeniu własnego ojca i matki. Jest to prawo człowieka - napisali do Dolce i Gabbana byli wychowankowie par jednopłciowych.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.8

Liczba głosów:

44

 

 

Komentarze użytkowników (4)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~Mistrz Ciętej 01:17:50 | 2015-03-18
Dzisiaj gejowskie lobby urochomiło nawet premier Ewe Kopacz. Tylko, niczym Renata Beger, premierka pomyliła nazwę.

Oceń 4 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~a-psik 00:25:58 | 2015-03-18
Czy oszalałemu Zachodowi to przemówi do rozumu?
Raczej wątpię, zachodnia neobolszewia dalej będzie robić swoje - także niestety w Polsce i przy gorliwej współpracy "polskiego" rządu.

Dobro dzieci liczy się tu najmniej, a zniszczenie tradycyjnej rodziny i maksymalna atomizacja społeczeństwa najwięcej.

Oceń 3 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~analityk 00:10:02 | 2015-03-18
Co tu odkrywać Amerykę, dzieci wychowane przez homoseksualistów będą miały skłonności homoseksualne ? Dzieci powielają wzorce wychowawcze rodziców. Nie rozumiem, co tu eksperymentować ? U zwierząt jest to samo jezeli się nie ma wzorców wychowawczych to są zaburzenia w zachowaniach.

Oceń 2 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~PY 10:57:42 | 2015-03-17
Brawo za odwagę.

Oceń 25 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook