Sławomir Szmal zagra w Vive Kielce

Sławomir Szmal zawarł wstępną umowę z zespołem mistrza Polski w piłce ręcznej - Vive Targi Kielce, do którego ma przejść od 1 lipca 2011 roku, po wygaśnięciu kontraktu z Rhein-Neckar Loewen.

 

Nie jest wykluczone, że bramkarz reprezentacji Polski trafi do Kielc znacznie wcześniej - kierownictwo Vive Targi pertraktuje z niemieckim klubem w sprawie transferu Szmala już od sierpnia tego roku. Wstępny kontrakt zawodnika z Vive Targi opiewa na cztery lata.

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.75

Liczba głosów:

4

 

 

Komentarze użytkowników (2)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~McKszysztof 21:29:40 | 2010-04-16
 Pawelku,VIVE KIELCE.....Wiesz co to jest?To cała Polska moc!Wiele osób ceni ich!mają ogromną przewagę nad wszystkimi miejscami...
Owszem mają kilku nowych super piłkarzy ręcznych.Tylko to w czym się mogę zgodzić czyli:                                              Rośnie w siłę polska liga szczypiorniaka - i bardzo dobrze, bo to wspaniała dyscyplina.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Paweł 13:10:15 | 2010-04-13
Rośnie w siłę polska liga szczypiorniaka - i bardzo dobrze, bo to wspaniała dyscyplina, a niestety traktowana jest często przez media po macoszemu. Może takie nazwiska spowodują większe zainteresowanie tą dyscypliną.

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook