WTA Miami: Radwańska idzie jak burza

Agnieszka Radwańska w czwartej rundzie tenisowego turnieju w Miami pokonała tenisistkę z Kazachstanu Jarosławę Szwedową 6-1, 6-4 i awansowała do ćwierćfinału.


Spotkanie Agnieszki Radwańskiej z Jarosławą Szwedową miało rozpocząć się o godzinie 18.30 polskiego czasu. Jednak na kortach w Miami padało. Okresami dość intensywnie. Kiedy przestało, organizatorzy musieli uporać się z wodą na korcie. Mecz rozpoczął się więc z 4,5 godzinnym opóźnieniem.

 

Pierwszego seta Polka wygrała w niecale pół godziny. Już w drugim gemie przełamała podanie rywalki. Szwedowa przebudziła się na chwilę w gemie czwartym, ale później na korcie rządziła znowu Radwańska. Pierwszego seta wygrała do 1.

 

Drugi zaczął się od wygranego podania tenisistki z Kazachstanu. Chwilę później Szwedowa przełamała Polkę i prowadziła już 2-0. W następnym gemie Radwańska zrewanżowała się rywalce, zmniejszając stratę. Niestety, po chwili oddała znowu swoje podanie. Ale w piątym gemie doczekaliśmy się czwartego w tym secie breaka. Agnieszka wygrała do 15. Następnie wygrała swój serwis i wyrównała stan w drugim secie. I ponownie pojawił się czas breaków. Najpierw Radwańska, a zaraz potem Szwedowa, która w ósmym gemie ograła Polkę do 0. Ale w dziewiątym znowu lepsza była nasza Agnieszka. By awansować do ćwierćfinału miała wygrać swoje podanie. I wygrała. Agnieszka Radwańska pokonała Jarosławę Szwedową 6-1, 6-4.

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

4

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?