Agnieszka Radwańska w półfinale Indian Wells

Agnieszka Radwańska pokonała w bardzo dobrym stylu Rosjankę Jelenę Dementiewą 6-4, 6-3 i awansowała do półfinału turnieju Indian Wells.

 

Spotkanie sąsiadek w światowym rankingu - Agnieszka Radwańska zajmuje miejsce 8, a Jelena Dementiewa 7 - rozpoczęło się od szybkiego gema dla Polki. Kolejnego wygrała rywalka. W trzecim Dementiewa prowadziła już 40-15 i mogła przełamać naszą zawodniczkę. Agnieszka wygrała jednak cztery piłki z rzędu. W piątym gemie Rosjanka zdobyła wreszcie break pointa, ale w następnym to samo uczyniła Radwańska. Agnieszka grała bardzo dobrze, czego przykładem gem nr 9 i 10. Najpierw Jelena Dementiewa wygrywała 30-0 i oddała Polce zwycięstwo, w gemie 10 z kolei Rosjanka przy swoim serwisie popełniła tyle błędów (m.in. pierwszy w tym meczu podwójny błąd serwisowy), że Agnieszka zwyciężyła bez straty punktu. Pierwszego seta wygrała więc 6-4.

 

Drugi zaczął się tak samo jak pierwszy. Ale w czwartym gemie Radwańska po naprawdę fantastycznych zagraniach i fenomenalnej wymianie przy stanie 30-15, przełamała rywalkę. Była szansa na wypracowanie dużej przewagi. Jednak w kolejnym gemie dała Dementiewej break pointa. Ale Radwańska zaraz się podniosła i w szóstym gemie to ona przełamała. Później wygrała swoje podanie i prowadziła już 5-2. Rosjanka próbowała się jeszcze bronić. Wygrała ósmego gema. Przy podaniu Polki zwyciężyć już nie zdołała. Agnieszka Radwańska zagra w półfinale turnieju Indian Wells.

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

1

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?