Zakończył się mecz POLSKA - SENEGAL. Zobacz wynik spotkania

Dosłownie kilka minut temu zakończył się nasz pierwszy mecz na Mundialu w Rosji. Polacy przegrali z Senegalem 1:2. Wciąż mamy spore szanse na wyjście z grupy. Nie obejdzie się bez wsparcia kibiców i naszej modlitwy!

 

____________________________________________________________________________

 

POL  1   -  2  SEN

____________________________________________________________________________

 

Zastanawiasz się, co zrobić, aby wesprzeć naszą reprezentację? Ten film rozwieje twoje wątpliwości. Wzmacniamy skład modlitwą>>

 

Robert Lewandowski odważnie prowadził naszą drużynę do zwycięstwa. Zabrakło niewiele. O tym, że kapitan Reprezentacji Polski to człowiek z krwi i kości oraz prawdziwy wojownik, możecie przeczytać w tekście: "Robert Lewandowski. Człowiek taki jak my"

 

O tym jak ważna jest modlitwa wiemy wszyscy albo prawie wszyscy. Czy warto modlić się za piłkarzy i wyniki sportowe? Przeczytajcie co na ten temat myśli Karol Kleczka w tekście: Po co się modlić za polskich piłkarzy?

 

 

Będąc w temacie modlitwy, zachęcamy was do udziału w naszej akcji DAR - czyli Duchowej Adopcji Reprezentanta. Uruchomiliśmy ją specjalnie dla kadrowiczów i Adama Nawałki. Wystarczy, że klikniesz w powyższy link a system losujący wyłoni piłkarza (lub trenera), któremu możesz szczególnie towarzyszyć przez cały turniej.

 

Jak działa DAR?

  1. Wejdź w link: https://www.deon.pl/adoptuj-pilkarza/art,1,duchowa-adopcja-reprezentanta-pomozmy-naszym-na-mundialu.html
  2. Kliknij przycisk "Rozpocznij losowanie"
  3. Wyświetli Ci się zawodnik wraz z krótką biografią, w której przeczytasz ciekawe fakty z jego życia lub kariery sportowej.
  4. Poniżej znajdziesz modlitwę kibica, odmawiaj ją każdego dnia
  5. Pamiętaj o piłkarzu, którego wylosowałeś, także w czasie jego treningów i odpoczynku
  6. Podaj dalej informację o akcji. Niech będzie nas jak najwięcej!

Nie chodzi o modlitwę przeciwko komuś, ale o jednośc kibiców. Dajmy odczuć naszym piłkarzom, że nie są sami. Piłka nożna to piękna gra, która jednoczy.

 

Czy piłkarze mają swojego patrona? Pewnie się tego nawet nie spodziewaliście. Poznajcie św. Luigiego Scrosoppiego. Jak to się stało, że XIX-wieczny ksiądz został patronem jednego z najpopularniejszych sportów na świecie? Dowiecie się z tekstu Karola Kleczki.

 

Skorzystacie z jego wstawiennictwa? Możecie to zrobić modląc się tą modlitwą. To nasza podpowiedź dla was.

 

O tym, że piłka łączy różne światy wiadomo nie od dziś. Nic dziwnego, że kibice modlą się w intencji ukochanych drużyn, a piłkarze po zdobytej bramce kierują spojrzenie w niebo. Wiedzieliście, że jeden z najbardziej znanych trenerów i komentatorów grał w piłkę z Karolem Wojtyła i myślał o kapłaństwie? Poznajcie nieznane fakty z życia Jacka Gmocha i dowiedzcie się co go skłoniło do tego, żeby jednak księdzem nie został.

 

Mistrzostwa wciąż trwają. Dziękujemy wam za dzisiejszą walkę i nie możemy się doczekać kolejnych spotkań. POLSKA GOLA!

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

2

 

 

Komentarze użytkowników (3)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

czuly1 07:31:40 | 2018-06-20
Nie bierzmy wzoru z tego świata...Pamiętaj abyś dzień święty święcił...niestety polska kadra tego nie czyni...ciężko się biega po boisku z grzechem ciężkim...

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

WDR 02:59:50 | 2018-06-20
Z wyniku cieszyć mogą się tylko KODiarze z frakcji Krystyny Jandy...

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

lleszek 20:06:11 | 2018-06-19
Choroba kolana okazała sie zaraźliwa. 

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook