Radwańska nie dała rady Kuzniecowej

Agnieszka Radwańska przegrała w ćwierćfinale tenisowego turnieju w Dubaju ze Swietłaną Kuzniecową 6-7, 3-6. Była to piąta z rzędu porażka naszej tenisistki z Rosjanką.


Pierwszy set pojedynku Radwańskiej z Kuzniecową trwał 66 minut. Aż osiem razy zawodniczki przełamywały się wzajemnie. Polka przgerywała już 3-5, ale doprowadziła do remisu 5-5. Pomagała jej wydatnie Kuzniecowa, która popełniała mnóstwo błędów. O losach seta decydował tie break. Agnieszka Radwańska prowadziła już 4-1, 5-2, ale w ostatniej części oddała inicjatywę rywalce. Przegrała 7-9.


Drugi set zaczął się od wygranego podania naszej zawodniczki. Kolejne cztery gemy padły jednak łupem Rosjanki. Ale Radwańska nie dawała za wygraną. Zwyciężyła w gemie szóstym. W siódmym przegrywała 0-30, by doprowadzić do stanu 40-40, po chwili mieć przewagę i przegrać w tak ważnym momencie.


Kilka minut później nasza tenisistka obroniła dwie pilki meczowe. Wygrała swoje podanie i było 3-5. Trzeciej piłki meczowej wybronić już nie zdołała i po dwóch godzinach na korcie Radwańska przegrała z Kuzniecową 6-7, 3-6.
 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?