Aluprof pożegnał się z Ligą Mistrzyń

Siatkarkom Aluprofu Bielsko-Biała nie udało się awansować do kolejnej rundy Ligi Mistrzyń. Po raz drugi lepszy od bielszczanek okazał się turecki VakifGunesem TTelekom Stambuł z Małgorzatą Glinką w składzie, wygrywając 3:1 (-22, 20, 21, 18).


Mistrzynie Polski, po porażce u siebie 1:3, aby awansować musiały nie tylko pokonać rywalki, ale i wygrać "złotego seta". Zadanie okazało się niewykonalne, choć początek był obiecujący, bowiem Polki wygrały pierwszą partię. Później było już gorzej. Bielszczanki grały nierówno, potrafiły seriami zdobywać i tracić punkty. Największe pretensje mogą mieć do siebie za postawę w trzecim, niezwykle ważnym secie. Aluprof podczas drugiej przerwy technicznej prowadził już 16:10, ale do końca partii zdołał ugrać zaledwie cztery punkty więcej, tracąc aż 15. W czwartym secie podłamane mistrzynie Polski nie podjęły walki z rywalkami.

 

Aluprof Bielsko-Biała okazał się jedyną spośród siedmiu siatkarskich drużyn z Polski, która w bieżącym tygodniu odpadła z europejskich pucharów. Szkoda.

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?