Pociągi ze szwedzkimi gwiazdami piłki ręcznej

Pociągi kursujące pomiędzy Danią i Szwecją - łączące wszystkie miasta, w których odbywać się będą mecze mistrzostw świata w piłce ręcznej, zostały pomalowane w barwy narodowe obu krajów oraz wizerunki gwiazd szwedzkiej piłki ręcznej.

 

Na ścianach wagonów pierwszego składu znaleźli się piłkarze ręczni ze Szwecji - Dalibor Doder, Kim Andersson i Jonas Larholm.

 

Pociągi regionalnej spółki Oresundtaget, kursujące przez most nad cieśniną Oeresund łączący Kopenhagę z Malmoe, umożliwią dojazd do wszystkich miast Szwecji, w których rozgrywane będą mistrzostwa. Pociągi kursują z Helsingoer - przez Kopenhagę, lotnisko Kastrup, Malmoe, Lund aż do Goeteborga.

 

"Areny mistrzostw znajdują się w południowej Szwecji, dlatego tez wspólnie z Oresundtaget doszliśmy do porozumienia w sprawie specjalnego pomalowania pociągów oraz podstawienia większej ilości składów, więc nie będzie problemów z dojazdem. W ten sposób kibice od razu będą wiedzieć, do którego pociągu wsiąść" - powiedział rzecznik mistrzostw świata Ola Richardsson.

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook