PŚ: Worley najszybsza w slalomie gigancie

Teresa Worley wygrała zawody alpejskiego Pucharu Świata, rozegrane w szwajcarskim Sankt Moritz. Francuzka triumfowała w slalomie gigancie.

Po pierwszym przejeździe prowadziła mistrzyni olimpijska z Vancouver, Niemka Viktoria Rebensburg przed swoją rodaczką Kathrin Hoelzl. Na trzecim miejscu były ex aequo Słowenka Tina Maze i Finka Tanja Poutiainen. Worley zajmowała dopiero piątą lokatę, ale w drugiej próbie pojechała bardzo dobrze i zwyciężyła, wyprzedzając o 0,01 s Poutiainen. Trzecia była - ze stratą 0,31 s do zwyciężczyni - Maze. Rebensburg spadła aż na 10. miejsce, a Hoelzl nie ukończyła drugiego przejazdu. Polki nie startowały.