Polscy szczypiorniści przegrali z Niemcami

Polska przegrała z Niemcami 22:28 (13:13) w towarzyskim meczu piłkarzy ręcznych, rozegranym w środę w Kolonii. Najwięcej bramek dla biało-czerwonych zdobyli Bartłomiej Jaszka i Bartosz Jurecki - po pięć.

Niemcy i Polacy stworzyli bardzo dobre widowisko. Przez wiele minut spotkanie było zacięte, a żadnej z drużyn nie udało się odskoczyć na więcej niż jedną bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 13:13.

Na początku drugiej części gry wykorzystali przestój Polaków i wypracowali sobie czterobramkową przewagę. Na 12 minut przed końcem biało-czerwoni odrobili część strat. Było 21-23. Niestety było to tylko chwilowy zryw naszych zawodników. W drugiej części na najwyższą ocenę zasłużył jedynie bramkarz Piotr Wyszomirski, który uchronił Polaków od wyższej przegranej. A skończyło się na porażce 22:28.