Szczypiorniści Vive Kielce znowu przegrywają

inf.wł/PR

W piątej kolejce Ligi Mistrzów piłkarze ręczni Vive Targów Kielce przegrali z zespołem Barcelona Borges 26:33 (11:18).

Mecz w Kielcach rozpoczął się fatalnie dla gospodarzy. Szczypiorniści Barcelony szybko wypracowali kilkupunktową przewagę i na przerwę schodzili prowadząc 18:11.

Na początku drugiej części gry pojawiła się nadzieja, że zespół Vive spróbuje jeszcze powalczyć o korzystny rezultat. W 42 minucie strata do rywali wynosiła już tylko cztery gole. Ale wtedy znowu coś zacięło się w grze polskiej ekipy. Straty, błędy - nie trzeba było długo czekać, by z czterech "oczek" zrobiło się osiem. O odrobieniu strat można bylo zapomnieć.

Vive Kielce przegrało czwarty mecz w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów i zamyka po pięciu kolejkach tabelę grupy A z dorobkiem zaledwie 1 punktu.