Grypa szaleje, odwołane mecze reprezentacji

Zaplanowane na piątek i sobotę w Sanoku mecze reprezentacji Polski z Ukrainą zostały odwołane - poinformował we wtorek Polski Związek Hokeja na Lodzie (PZHL). Polska federacja otrzymała faks z Ukrainy, w którym poinformowano, że reprezentacja tego kraju nie dotrze do Sanoka.

 

"Po jednym z treningów u dziesięciu zawodników reprezentacji stwierdzono podwyższoną temperaturę. Ze względu na panującą na Ukrainie epidemię wirusa A/N1H1 Ukraińcy poinformowali, że nie mogą ryzykować zdrowia zarówno swoich, jak i polskich zawodników. Dlatego też postanowili odwołać swój przyjazd" - powiedział Patryk Rokicki z PZHL.

 

W środę wieczorem kadrowicze rozegrają sparing z drużyną ekstraligi Ciarko KH Sanok. Tego dnia okaże się też ostatecznie do kiedy potrwa zgrupowanie. "Trwają poszukiwania sparingpartnera na piątek bądź sobotę. Być może uda nam się porozumieć z jednym z klubów słowackich. Jeśli nie uda się znaleźć rywala, który zastąpiłby Ukraińców, to zgrupowanie reprezentacji zakończy się w środę" - dodał Rokicki.

 

Drużyna trenera Wiktora Pysza ćwiczy w Sanoku od poniedziałku.

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook