Siostry Radwańskie będą promować Kraków

Siostry Radwańskie - Agnieszka i Urszula - będą promować Kraków. W poniedziałek został podpisany list intencyjny w tej sprawie między tenisistkami a władzami miasta.

 

"Każdy wie, że jestem z Krakowa i cieszę się, że mogę współpracować ze swoim rodzinnym miastem" - powiedziała Agnieszka Radwańska.

 

W poniedziałek nie padły konkretne kwoty, jakie miasto oferuje za promocję obu zawodniczkom. Ma być dopiero przygotowana konkretna umowa finansowa. Wiadomo jednak, że na strojach sióstr znajdą się emblematy miasta. Tenisistki mają też wziąć udział w pięciu wydarzeniach organizowanych przez miejskie władze.

 

Według prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego, w dodatkowo "ozdobionych" strojach Agnieszka Radwańska ma zagrać już w rozpoczynającym się za tydzień wielkoszlemowym Roland Garros. Jak podkreśliła, nowa "naszywka" na jej kostiumie zostanie błyskawiczna zauważona w tenisowym środowisku.

 

"Kiedy tylko ktoś ma nowe ubranie czy nowy element, inni błyskawicznie to wychwytują. Wiem, że był przypadek w tenisie męskim, iż zawodnik promował swoje miasto, ale jeśli chodzi o tenisistki to ja osobiście nie zauważyłam czegoś takiego" - wyjaśniła.

 

Krakowianka na poniedziałkowej uroczystości podkreśliła, że chciałaby po raz pierwszy znaleźć się w ćwierćfinale Ronald Garros. "To mój cel minimum" - dodała.

 

Przed tenisowym rodzeństwem umowę na promocję Krakowa podpisał rajdowiec Michał Kościuszko. Na jego samochodzie (Ford Fiesta S2000) umieszczone zostało logo miasta. Wartość kontraktu wyniosła 60 tys. euro. Kraków chce pozyskać do celów marketingowych także innych sportowców.

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

2

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook