VIVE Kielce wygrywa pierwszy mecz finału

W pierwszym meczu finału rozgrywek ekstraklasy piłkarzy ręcznych (gra się do trzech zwycięstw) zespół VIVE Targi Kielce pokonał MMTS Kwidzyn 27:20 (13:9).


Początek spotkania w Kielcach mógł nieco wyprowadzić z równowagi żywiołowo reagującego w czasie każdego meczu trenera gospodarzy (a także reprezentacji Polski - przyp. PR) Bogdana Wentę. Kielczanie długo wchodzili w grę i dostosowywali się do stylu narzuconego przez rywali. A ci w pewnym momencie objęli prowadzenie 4:2, a później jeszcze 5:4 i nic nie wskazywało na to, by mieli oddać pole faworytom do tytułu MP. Jednak po 17 minutach gry gości ogarnął jakiś kryzys. Nie mogli za nic trafić do kieleckiej bramki, a zespół VIVE wykorzystał tę bezradność i wypracował sobie kilkupunktową przewagę.


Na początku drugiej części gry MMTS zredukował stratę do 2 goli (13:15), ale był to chwilowy przestój kielczan, a nie poprawa gry gości. Po chwili wszystko wróciło do normy. Przewaga miejscowych znów zaczęła rosnąć i skończyło się na wygranej siedmioma bramkami 27:20.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?