Fed Cup: Polki spadły z Grupy Światowej II

Polskie tenisistki przegrały z Hiszpankami w meczu o utrzymanie w Grupie Światowej II. Przykrą niespodziankę sprawiła w pierwszym z niedzielnych spotkań Agnieszka Radwańska, która uległa Marii-Jose Martinez-Sanchez 3-6, 4-6. W drugim Marta Domachowska nie dała rady Carli Suarez Navarro.


Radwańska rozpoczęła świetnie. Przy swoim serwisie zwyciężyła do 0. Drugiego gema wygrała Hiszpanka, choć popełniła w nim dwa podwójne błędy serwisowe. Kolejne dwa gemy należały do Polki. Później wszystko się zmieniło. Na korcie rządziła Martinez-Sanchez i wygrała kolejne cztery gemy. W drugim secie Hiszpanka również była lepsza. I niespodzianka stała się faktem.


W drugim niedzielnym spotkaniu Marta Domachowska przegrała gładko z Carlą Suarez Navarro 3-6, 2-6. Pojedynek bez historii, Hiszpanka zdecydowanie dominowała na korcie. Trudno myśleć o wygranej, gdy popełnia się np. trzy podwójne błędy serwisowe w jednym gemie. A tak potrafiła czynić Domachowska.


W sobotę Domachowskla przegrała z Martinez-Sanchez, a Radwańska wygrała z Suarez Navarro.  Polki opuściły więc Grupę Światową II i w przyszłym roku będą rywalizować w rozgrywkach Fed Cup w strefie Euroafrykańskiej. 
 

Wspomóż Nas
Tagi: tenis, fed cup

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?