Paweł Kowal o "nabożeństwie" LGBTQ: podkręcanie napięć na skali emocji religijnych jest najgorszym, co można zrobić

"Muszą być równe reguły gry". Polityk wypowiedział się w sprawie wydarzeń, jakie miały miejsce na warszawskiej Paradzie Równości.


"Nie ma Kościoła protestanckiego, który by używał do swojej liturgii katolickiego mszału i nakrycia głowy w postaci durszlaka" - powiedział Paweł Kowal w programie prowadzonym przez Tomasza Lisa.


Polityk zauważył, że w sprawach ważnych dla społeczeństwa, politycy powinni zabrać głos. "Uważam, że politycy liberalni, którzy są bardzo zaangażowani w te kwestie wolnościowe, LGBT, powinni byli się odezwać w sobotę" - wyjaśnił Kowal. "Muszą być równe reguły gry" - dodał.


"Dziś potrzeba w Polsce normalnego odnoszenia się do zjawisk (…), jeśli widzimy coś złego na naszej drodze, a z całą pewnością złem jest dzisiaj podniecanie napięć religijnych" - powiedział Kowal i dodał, że "podkręcenia napięć na sakli emocji religijnych jest najgorszym, co można zrobić".

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.5

Liczba głosów:

4

 

 

Komentarze użytkowników (2)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

j.kaczmarczyk1208 16:21:54 | 2019-06-21
A później się dziwią, że gwałty i pedofilia. Likwidacja tego całego LGBT uzdrowiłaby sytuację. Działajcie, bo niedługo jakiś debil wywierci otwór w drzewie i zacznie z nim kopulować w parku na oczach tłumów, twierdząc że sie zakochał.

Oceń 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Beniamin 11:04:39 | 2019-06-15
Mądry i rozważny głos.

Oceń 6 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?