W Warszawie rozpoczęła się konwencja założycielska partii Roberta Biedronia

(fot. Lukas Bischoff Photograph / Shutterstock.com)

W niedzielę po godz. 14 na warszawskim Torwarze rozpoczęła się konwencja założycielska partii b. prezydenta Słupska Roberta Biedronia. Przedstawiona zostanie nazwa ugrupowania, zespół liderów oraz pakiet propozycji programowych pod hasłem "Umowa Biedronia".

 

W konwencji wezmą udział członkowie zarządu nowo powołanej partii oraz eksperci zaangażowani w tworzenie programu. W gronie tym znajdą się m.in. wywodzący się ze środowiska Krytyki Politycznej socjolog Maciej Gdula, partner Biedronia Krzysztof Śmiszek, dyrektorka finansowa think tanku b. prezydenta Słupska Monika Gotlibowska, Gabriela Morawska-Stanecka, która odpowiada w ugrupowaniu za sprawy prawne, oraz szef zespołu programowego ruchu Dariusz Standerski.

 

Na konwencji mogą się też pojawić goście specjalni: osoby spoza bezpośredniego otoczenia Biedronia, których rola w polskiej polityce uznawana jest w ruchu za pozytywną. Zaproszenie na konwencję zostało wystosowane m.in. do b. wicepremiera i b. ministra gospodarki i pracy prof. Jerzego Hausnera. Wśród gości mogą znaleźć się także przedstawiciele ugrupowań europejskich, w tym eurodeputowani.

 

Jednym z pierwszych punktów konwencji będzie wystąpienie Biedronia. Do udziału w konwencji zapisało się ponad 10 tys. osób.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1.1

Liczba głosów:

39

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Stanibor 15:26:05 | 2019-02-03
Na najbliższe dwa pokolenia nie widzę żadnych szans na zahamowanie w Polsce postępów liberalizmu i westernizacji. Związki partnerskie -> jednopłciowe związki partnerskie -> małżeństwa jednopłciowe -> adopcja dzieci przez pary homo to droga Zapadu. Podobna droga od tabletek wczesnoporonnych "po" aż do aborcji na życzenie w zaawansowanej ciąży.

Oceń 32 3 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook