Warszawa: mężczyzna pobił ciemnoskórą dziewczynkę. Miał krzyczeć "Polska dla Polaków"

(fot. shutterstock.com)

Policja wyjaśnia sprawę napaści na 14-letnią ciemnoskórą dziewczynkę, która została zaatakowana przez nieznanego sprawcę na warszawskiej Ochocie. Napastnik miał krzyczeć: "Polska dla Polaków". Nastolatka trafiła do szpitala.

 

Do napaści doszło w środę około godziny 16.00 przy ul. Słupeckiej na warszawskiej Ochocie.

 

"Ojciec dziewczynki złożył zawiadomienie w sprawie napaści na jego 14-letnią córkę. Policjanci prowadzą intensywne czynności, aby ustalić szczegółowy przebieg tego zdarzenia oraz osobę, która mogła mieć związek z tą napaścią" - powiedziała PAP oficer prasowa komendy policji Warszawa-Ochota podkom. Edyta Wisowska.

 

Według doniesień portalu warszawa.naszemiasto.pl napastnik krzyczał "Polska dla Polaków"; dziewczynka z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala.

 

"Dla dobra tego postępowania, na tą chwilę, nie mogę ujawnić więcej szczegółów. Jest to dla nas niezwykle ważna sprawa. Traktujemy ją priorytetowo" - powiedziała Wisowska.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1.09

Liczba głosów:

282

 

 

Komentarze użytkowników (12)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

MAGDALENA 09:52:29 | 2018-01-05
Trwa holokaust białych w RPA


Od 1994 roku czarnoskóra wiekszość w Południowej Afryce zabiła juz ponad 70 tysięcy białych mieszkańców Republiki Południowej Afryki. Giną przede wszystkim Afrykanerzy potomkowie Burów, którzy cywilizowali ten kraj od początku XIX wieku.  Spośród 3,5 miliona białych, ponad milion żyje w tymczasowych obozach, składających się z prymitywnych baraków. Nie mają pracy, normalnych domów, żyją w absolutnej biedzie. Kiedy w obozie zwanym Coronation Park mieszkańcy próbowali rozpocząć uprawę roślin ogrodowych, politycy rządzącego Afrykańskiego Kongresu Narodowego (ANC) wysłali buldożery, które zniszczyły „domostwa” inicjatorów. Ponad 300 000 białych dzieci pozbawionych jest dostępu do edukacji. W firmach przynajmniej 70% pracowników muszą stanowić czarni, co wiele z nich doprowadziło do upadku z uwagi na braki kompetencyjne zatrudnionych. Od czasu upadku apratheidu ponad 70 000 białych zostało zamordowanych przez czarnych bandytów. Ponad 4000 farmerów straciło życie w niewyobrażalnie brutalnych napadach. Z reguły czarni rasiści wchodzą do domu pod nieobecność gospodarzy. Gdy ci wracają, związują mężczyznę i następnie na jego oczach wielokrotnie gwałcą żonę lub córkę. Następnie mordują tak, aby ofiary patrzyły na agonię swoich bliskich. Policja z reguły w raportach informuje, iż śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych. Inną kwestią, obrazującą degenerację RPA, są gwałty i epidemia AIDS. Czarni wierzą, iż lekarstwem jest stosunek z dziewicą lub dzieckiem. W ten sposób dziesiątki tysięcy dzieci zostaje rocznie zarażonych śmiertelnym wirusem.

http://wolnosc24.pl/2016/11/25/szok-bialy-farmer-pobity-niemal-na-smierc-trwa-holokaust-bialych-w-rpa/

Oceń 18 10 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

bonaventura 09:17:10 | 2018-01-05
Nie bronię tego bandyty, zachował się haniebnie.
Pragnę tylko zauważyć, że ataki kolorowych na białych tubylców są chlebem powszednim na Zachodzie.
Portal deon jakoś nigdy o tym nie informuje.

Oceń 22 8 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

WDR 23:40:53 | 2018-01-04
Gdybym mógł napisać komentarz jako pierwszy to brzmiałby on tak:

Uwaga! Zaraz się dowiemy, że:
> "winna jest ogólna atmosfera w kraju"
> "Polacy mają coraz większy problem z rasizmem"
> "Czuć oddech faszyzmu, tego nie ma w innych krajach"
> "Przez ostatnie lata takie sytuacje były rzadkością, a teraz to istna plaga"
> "propaganda nienawiści wobec obcych zbiera swoje żniwa"

Oceń 46 20 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Marian 21:48:17 | 2018-01-04
To nie powinno się nigdy wydarzyć.

Mam pytanie czy Deon.pl mógłby kiedyś choć słówkiem wspomnieć o holocauście białych ludzi w RPA gdzie czarnoskórzy codziennie urządzają sobie polowania na białych? Normalne polowania, jak na zwierzęta.

Oceń 62 25 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Oriana 21:17:59 | 2018-01-04
Do tego doprowadziła propaganda skierowana przeciwko uchodźcom uprawiana przez cynicznych polityków, część mediów oraz trolle internetowe. 
Do takich zdarzeń nie dochodziło wcześniej. Ludzie o ciemniejszej karnacji skóry przez wiele lat żyli spokojnie w Polsce i nie spotykali się z wrogością, to się nasiliło szczególnie w ostatnich dwóch latach.
Jesienią zeszłego roku sama byłam świadkiem ataku słownego Polaka na dwie czarnoskóre dziewczyny jadace autobusem na lotnisko. To były prawdopodonmie turystki, bardzo eleganckie dziewczyny. Chłopak był wulgarny, o bardzo niechlujnym wyglądzie. Zwróciłam mu uwagę, ale byłam jedyna osoba w autobusie pełnym ludzi, która zareagowała.
Wstyd dla nas, Polaków, ze w naszym kraju dzieja się takie rzeczy. 

Oceń 45 159 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Beniamin 20:28:58 | 2018-01-04
Nie rozumiem niepokoju przecież min. powiedział ,że w Polsce nie ma problemu z aktami rasizmu.

Oceń 18 68 odpowiedz

Pokaż więcej komentarzy

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook