Szydło: służba dla Polaków i Polski była dla mnie zaszczytem

(fot. PAP/Bartłomiej Zborowski)

Te dwa lata były dla mnie niezwykłym czasem, a służba dla Polski i Polaków zaszczytem - napisała w czwartek na Twitterze premier Beata Szydło. Podziękowała również za wyrazy wsparcia i podziękowania.

 

W czwartek Komitet Polityczny PiS przyjął rezygnację Beaty Szydło z funkcji premiera. Jednocześnie - jak poinformowała rzecznik partii Beata Mazurek - Komitet wysunął kandydaturę dotychczasowego wicepremiera Mateusza Morawieckiego na stanowisko szefa rządu.

 

Nieoficjalnie: wotum zaufania dla rządu Morawieckiego - we wtorek >>

 

"Bardzo dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia, podziękowania, za wszystkie tak dla mnie miłe państwa wpisy. Te dwa lata były dla mnie niezwykłym czasem, a służba dla Polski i Polaków zaszczytem. Dziękuję" - napisała Szydło.

 

Według nieoficjalnych informacji PAP wotum zaufania dla rządu Morawieckiego zaplanowano na wtorek; na razie nie będzie zmian ministrów.

 

Z kolei po posiedzeniu klubu PiS wiceszef MSZ Jan Dziedziczak potwierdził dotychczasowe nieoficjalne informacje, że Szydło ma objąć funkcję wicepremiera w rządzie Morawieckiego. 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.64

Liczba głosów:

59

 

 

Komentarze użytkowników (7)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Bazyli 16:03:26 | 2017-12-08
"Za co chcecie mnie odwołać? Za to, że Polacy dobrze żyją? To Was boli?"
I odwolali.  :)
Ale przecież nic sie nie zmieni. Ponieważ jesteściE już dorośli ... to powiem, Wam prawdę ... gdy rządzi PiS premier nie istnieje.

Oceń 4 17 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

velario 01:37:10 | 2017-12-08
Ja wiem, że znajomość Konstytucji nigdy nie była mocną stroną Pani Premier, ale tyle to już mogła doczytać, że Prezes Rady Ministrów nie składa dymsji Komitetowi Politycznemu swojej partii, lecz Prezydentowi.

Oceń 14 57 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

WDR 00:10:53 | 2017-12-08
Tyle się dzieje w polityce, a jedynym uzyskiem politycznym totalnej opozycji jest antykobiecy tweet Radosława Sikorskiego.

LOL

Oceń 47 6 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

lleszek 22:45:16 | 2017-12-07
Najnowszy płód umysłu "słońca Żoliborza". Jak zmienić aby wszystko zostało po staremu. Premier paprotkę zastąpi premier garnitur i krawat.

Oceń 9 59 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Beniamin 22:38:10 | 2017-12-07
To jakaś schizofrenia po południu w/g swoich kolegów partyjnych wspaniała premier a wieczorem dymisja?Czy ktoś coś z tego rozumie?

Oceń 11 64 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook