"W przyszłości będziemy chcieli być na jednej liście wyborczej"

(fot. PAP / Jacek Turczyk)

Będziemy chcieli w przyszłości tworzyć jeden klub parlamentarny i być na jednej liście wyborczej - mówił lider PO Grzegorz Schetyna w niedzielę przed Sejmem. "Obiecuję też jedno: że po wyborach ich rozliczymy" - dodał.

 

"Chcemy być razem i jesteśmy razem" - mówił Schetyna do zebranych w proteście przeciw planowanym zmianom w sądownictwie. Dodał, że Jarosław Kaczyński i Zbigniew Ziobro niszczą trójpodział władzy i niezależność sądów. "Rozpoczął się wielki bój, musimy być razem przeciwko nim" - mówił.

 

"Jeśli ktoś działaczy PiS chce zaprowadzać do Sądu Najwyższego, to po to żeby sfałszować wybory, a na to nie pozwolimy" - oświadczył Schetyna.

 

"Mogę obiecać, że będziemy razem; będziemy pracować; będziemy budować wspólne relacje naszych klubów parlamentarnych; będziemy chcieli tworzyć jeden klub w przyszłości; będziemy chcieli być razem na jednej liście wyborczej" - zapowiedział lider PO.

 

Dodał, że wygramy tylko wtedy, jeśli tak jak w grudniu i w lutym będziemy czuli wasze wsparcie. "Kiedy wiedzieliśmy, że jesteśmy razem, że jesteśmy wspólnotą; wtedy wygramy" - powiedział. "Obiecuję ciężką wspólną pracę; obiecuję zwycięstwo wyborcze, ale obiecuję też jedno: że po wyborach ich rozliczymy, wszyscy razem" - zakończył Schetyna.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1.17

Liczba głosów:

54

 

 

Komentarze użytkowników (2)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

WDR 21:19:52 | 2017-07-16
Jak można siedzieć na pomniku AK i kopać w niego nogami? Nie znalazła się ani jedna osoba z tych 4,5 tys., która zwróciła by uwagę? Widocznie nie przeszkadzało. Dzicz.

Oceń 34 6 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook