Szydło: Gowin kandydatem na szefa MON

(fot. Gag0409 / Wikimedia Commons / CC BY-SA 4.0)

Jarosław Gowin jest najbardziej prawdopodobnym kandydatem na ministra obrony w rządzie PiS - oświadczyła w czwartek kandydatka tej partii na premiera Beata Szydło.

 

Na konferencji prasowej Szydło powiedziała, że chce raz na zawsze przeciąć pojawiające się spekulacje. - To nie media i nie PO będzie decydować o tym, kto będzie tworzył mój rząd - powiedziała Szydło informując, że to Gowin jest najbardziej prawdopodobnym kandydatem na szefa MON, jeśli rząd będzie tworzyło PiS.

 

Dotychczas pojawiały się w mediach spekulacje, że tekę ministra obrony może w rządzie PiS objąć Antoni Macierewicz.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3.4

Liczba głosów:

10

 

 

Komentarze użytkowników (4)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

T7HRR 14:53:18 | 2015-10-08
'Symptomatyczne jest to, że główną treścią kampanii PO jest skład rządu stworzonego samodzielnie przez PiS... hmmm... czyżby PO już znało wyniki wyborów?' ;-)

Oceń 3 2 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Beniamin 14:45:48 | 2015-10-08
No Pan Gowin to znany i ceniony w świecie autorytet w dziedzinie wojskowości !A swoją drogą to dlaczego Pani Beata nie chce takiego wspaniałego eksperta jak Pan Antoni?
Swoją drogą to oczywiście zabawa bo ministra i tak wskaże pewien Pan , który nie wiedzieć czego boi się wziąć (albo jak twierdzi Pani profesor wziąść)odpowiedzialności za kraj po wygranych wyborach?

Oceń 2 7 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

lleszek 13:54:08 | 2015-10-08
No proszę, wybory za niecałe trzy tygodnie a już mamy dwa konkurencyjne rządy: Szydło i Gowin albo Kaczyński i Macierewicz. W krajach cywilizowanych jednak jest przyjęte, że to szef partii która wygrywa zostaje premierem. Ale w Polsce PiS chce wprowadzić inne standardy, kto inny jest premierem, a kto inny rządzi. Coś jak w socjalizmie. Niby były "wybory", po wyborach był "Sejm" i "rząd", ale władzę i tak sprawowało Biuro Polityczne. 

Oceń 3 8 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?