Polacy zapomną o taśmach z politykami PO?

 Prawo i Sprawiedliwość rozpoczyna kampanię billboardową i internetową, w której przypomni o nagranych rozmowach polityków PO. Na billboardach znajdą się zdjęcia m.in. Donalda Tuska, Elżbiety Bieńkowskiej, Radosława Sikorskiego i Bartłomieja Sienkiewicza.

 

W ramach kampanii w największych polskich miastach pojawi się ponad tysiąc billboardów. Jak zapowiadają politycy PiS, planowana jest także akcja internetowa.

Według polityków PiS, celem akcji jest m.in. niedopuszczenie, by Polacy zapomnieli o sprawie, którą rozpoczęły upublicznione przez tygodnik "Wprost" nagrania rozmów polityków PO.

 

- Donald Tusk chce zapomnieć o "taśmach prawdy". Chce też, by zapomnieli o nich Polacy. Nie pozwolimy na to. Będą dalsze odsłony naszej akcji - zapowiedział w rozmowie z PAP poseł PiS Marcin Mastalerek.

 

Na billboardach mają pojawić się zdjęcia Donalda Tuska, Elżbiety Bieńkowskiej, Radosława Sikorskiego i Bartłomieja Sienkiewicza, z podpisem "By żyło się lepiej władzy", nawiązujący do hasła wyborczego PO - "By żyło się lepiej wszystkim".

 

Jak tłumaczył podczas sobotniej konferencji prasowej prezes PiS Jarosław Kaczyński, pierwotnie hasło miało być zgodne z tytułem całej kampanii, czyli "By żyło się lepiej sitwie". Zaznaczył, że doszło jednak do zmiany, ponieważ korekty zażądała agencja reklamowa, z którą partia podpisała kontrakt.

 

- W Polsce zaczyna obowiązywać cenzura. Nie mieliśmy innego wyjścia, bo już zapłaciliśmy. (...) To nowa sytuacja w Polsce, przeciwko której trzeba zaprotestować - mówił Kaczyński.

 

Prezes PiS przedstawił także zarzuty wobec Państwowej Komisji Wyborczej. Mówił m.in., że w Warszawie pojawiły się już plakaty ewentualnych kandydatów na prezydenta stolicy - radnego SLD Sebastiana Wierzbickiego i burmistrza dzielnicy Ursynów Piotra Guziała, pomimo że formalnie nie rozpoczęła się jeszcze kampania przed wyborami samorządowymi. - Nie słychać, by PKW coś na ten temat mówiła - dodał.

 

Jak zauważył, PiS przedstawiło już niektórych swoich kandydatów na prezentów miast w nadchodzących wyborach. - Już PKW była łaskawa zabrać głos, że tak nie powinno być, że to kampania wyborcza - powiedział Kaczyński.

 

Chciałem zapytać przewodniczącego PKW Stefana Jaworskiego, czy on jest on szefem komisji sił, które dzisiaj rządzą Polską, czy też jest szefem komisji, która ma być obiektywna - mówił lider Prawa i Sprawiedliwości.

 

- Maszerujemy na wschód, bo tylko w tamtych realiach można by ten system, który żyje w Polsce - system sitw, nadużyć, złodziejstwa - zmienić - uważa Kaczyński.

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3.22

Liczba głosów:

9

 

 

Komentarze użytkowników (3)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~picassojerzy 11:04:18 | 2014-08-03
Kiedy prawica powie co mądrego zrobi jak wygra wybory zamiast stale być "przeciw".
A czy pamietają impreze integracyjną na wyjazdowym posiedzeniu PiS-u gdy posłowie zatczali sie pijani i ubliżali kobietom ? Znależli sie nieskalini !

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~AKAGI 21:32:45 | 2014-08-02
DOKŁADNIE TAK. A  PRZYKRYWKĄ, BYŁA SPRAWA DR. CHAZANA,WYWOŁANA PRZEZ PANIĄ GRONKIEWICZ CO MIAŁO ZA ZADANIE WYCISZENIE TAŚM- I TAK SIĘ STAŁO.

Oceń 4 6 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~polak 18:04:01 | 2014-08-02
Poleć coś dobrego!
http://poleccosdobrego.blogspot.com/

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?