Prezydent Komorowski otrzymał Super Wiktora

(fot. PAP/Leszek Szymański)

Prezydent Bronisław Komorowski został nagrodzony w sobotę Super Wiktorem. Statuetkę w tej kategorii odebrali także piosenkarz Krzysztof Krawczyk, szef Opery Narodowej Waldemar Dąbrowski, komentator sportowy Dariusz Szpakowski i autor tekstów piosenek Jacek Cygan.

 

Odbierając nagrodę za całokształt, prezydent przypomniał, że tegoroczna edycja Wiktorów przypada w 25. rocznicę odzyskania wolności. "Te wszystkie dokonania, które stoją za wręczonymi nagrodami, układają się w piękny obraz nas wszystkich, całej Polski w okresie niezwykłym, jakim była zarówno droga do wolności, jak i niełatwa droga poprzez polską wolność. Tą drogą idziemy cały czas i możemy mieć ogromną satysfakcję, czasami na miarę Wiktora, a czasami na miarę Super Wiktora" - powiedział podczas sobotniej gali w Warszawie. Komorowski przybył na uroczystość ze swoją małżonką.

 

Prezydent przyznał, że nagroda za całokształt jest trochę tajemnicza, jednak słowo "całokształt" - jak powiedział - "świetnie pasuje do 25-lecia, w czasie którego było wiele wyzwań, miało miejsce wiele dokonań i różnych zrealizowanych i niezrealizowanych planów i wiele polskich marzeń".

 

Komorowski otrzymał Wiktora - nagrodę przyznawaną osobowościom medialnym - po raz trzeci. Prezydent zwyciężył w 2010 i 2012 r. w kategorii Polityk Roku. Nagrodę za 2011 r. w tej kategorii odebrał z kolei szef rządu Donald Tusk. W sobotę statuetkę dla polityka 2013 r. odebrała wicepremier Elżbieta Bieńkowska.

 

Nagrody otrzymali także ludzie kultury, sportu, mediów i gwiazdy. W kategorii Aktor Roku zwyciężył Robert Więckiewicz, w kategorii Sportowiec Roku - zdobywca Pucharu Świata w skokach narciarskich Kamil Stoch. Wiktora Publiczności otrzymała odtwórczyni tytułowej roli w serialu "Anna German" Joanna Moro.

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

2

Liczba głosów:

13

 

 

Komentarze użytkowników (7)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~ryś 14:23:59 | 2014-03-30
Ten wktor to w takim razie kakaś obsiachówa

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~beneq 23:51:49 | 2014-03-29
Człowiek, którego nie ma - taki tytuł chyba by lepiej pasował do imć pana pą prezydą?... Nawet, jeśli uhonoruje się na wszelkie sposoby, to i tak nie zmieni to faktu i faktów - ten Pan w polityce Polski nie istnieje! Nic dla nie nie robi, a wiele robi przeciw... i to tyle w temacie...

Oceń 3 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~... 23:51:45 | 2014-03-29
Śmiać się czy płakać?

Towarzystwo wzajemnej adoracji przyznaje sobie nagrody.

Oceń 4 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Lewicowy katolik 21:59:26 | 2014-03-29
A kto przyznaje te nagrody? To wszystko wyjaśni! Kolejna MANIPULACJA. A JEzuici to wtłaczają w mózgi Polaków. Tzw. ewangelizacja!!!!

Oceń 1 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~benek 21:51:28 | 2014-03-29
Co z Kaczyńskim !
http://arturprosty.blogspot.com/2014/03/gosuj-na-kaczynskiego-jezeli-chcesz-do.html

Oceń 1 1 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?