Co będzie dalej? O tym powie dopiero jutro

(fot. PAP/Bartłomiej Zborowski)

Poseł Jacek Żalek, zawieszony w prawach członka klubu PO, zapowiedział, że dopiero we wtorek wypowie się na temat decyzji Jarosława Gowina, który odszedł z PO. Żalek w rozmowie z PAP nie odpowiedział na pytanie, czy sam także zamierza opuścić Platformę.

 

Jarosław Gowin, z którym Żalek blisko współpracuje, w poniedziałek poinformował, że odchodzi z PO z powodu polityki rządu m.in. ws. OFE oraz podatków. "Doszedłem do granicy, za którą lojalność wobec partii stoi w konflikcie z lojalnością wobec Polaków" - oświadczył.

 

Jacek Żalek w poniedziałkowej rozmowie z PAP poinformował, że tego dnia w żaden sposób nie skomentuje decyzji Gowina o odejściu z PO. Nie odpowiedział na pytanie, czy sam także zamierza opuścić Platformę. Dodał jedynie, że będzie wypowiadał się w tej sprawie we wtorek. "Jutro będę musiał zabrać głos, to oczywiste, bo wszyscy mnie pytają" - podkreślił.

 

Pod koniec sierpnia władze klubu PO zawiesiły Jacka Żalka w prawach członka klubu na trzy miesiące. Jarosław Gowin dostał karę w wysokości 2 tys. zł. Kary dla Żalka i Gowina były efektem złamania przez obu posłów dyscypliny klubowej.

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

1

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?