Wstydliwa współpraca. Kto obroni raport Millera?

(fot. msw.gov.pl)

Nie wiadomo, kto poza Maciejem Laskiem wejdzie do tworzonego przez niego zespołu - informuje "Nasz Dziennik".

 

Grupa byłych członków komisji Jerzego Millera zamierzająca bronić jej raportu rozpocznie działalność w przyszłym tygodniu - zapowiada Maciej Lasek. W Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lasek pełnił funkcję wiceszefa podkomisji lotniczej.

 

Nie wiadomo, kto poza Maciejem Laskiem wejdzie do tworzonego przez niego zespołu. "Nasz Dziennik" rozmawiał z kilkunastoma byłymi członkami komisji Millera. Obecni członkowie PKBWL, a więc podwładni Laska, deklarują, że podtrzymują opinie wyrażone w raporcie, ale co do ewentualnej pracy w zespole polemizującym z jego krytykami nie chcą się wypowiadać.

 

Wojskowi członkowie komisji są jeszcze bardziej zdystansowani. Ewentualna współpraca z grupą Laska wchodzi w grę raczej tylko na polecenie czy też za wyraźną zgodą przełożonych.

 

Maciej Lasek wspomina o osobach spoza grona członków komisji Millera, z którymi również mógłby współpracować. Tu także nie ma żadnych nazwisk. Ale od pewnego czasu razem z przewodniczącym PKBWL pojawia się prof. Paweł Artymowicz, astrofizyk z Toronto i pilot amator.

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

1

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?