Petycja do Białego Domu rośnie w siłę

(fot. DUCKofD3ATH / flickr.com)

Już ponad 10 tys. podpisów zostało złożonych pod petycją do Białego Domu w sprawie wsparcia społecznej inicjatywy mającej na celu zainteresowanie administracji amerykańskiej śledztwem smoleńskim, informuje “Nasz Dziennik".

 

Petycję dostępną na stronie wh.gov/zMU można popierać po zarejestrowaniu się na stronach Białego Domu. Niezbędne jest do tego podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej, a następnie potwierdzenie procesu rejestracji poprzez kliknięcie w otrzymany pocztą link.

 

Po zebraniu wymaganej liczby 25 tys. głosów poparcia Biały Dom będzie zobligowany do udzielenia zarejestrowanym użytkownikom odpowiedzi. “NDz" podkreśla, że inicjatywę powinna wykazać Polonia amerykańska, na której głosy będzie liczył Barack Obama w zbliżających się wyborach.

 

Choć termin zebrania kompletu podpisów mija już 5 lipca, to cel jest realny, pisze gazeta, która podkreśla, że po nagłośnieniu przez nią sprawy każdego dnia przybywa ok. 5 tys. głosów poparcia. Wcześniej przez ponad 20 dni udało się ich zebrać zaledwie pięćset.

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.67

Liczba głosów:

61

 

 

Komentarze użytkowników (44)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~Polak 23:26:05 | 2012-07-03
Ambasada USA w Warszawie wyjaśniła, że liczą się również głosy osób nieposiadających obywatelstwa amerykańskiego. „W związku z pytaniami wielu Czytelników o konieczność posiadania obywatelstwa amerykańskiego do podpisywania petycji na stronie Białego Domu "Nasz Dziennik" uzyskał w Ambasadzie USA w Warszawie zapewnienie, że wszystkie podpisy będą traktowane tak samo i nie jest wymagane posiadanie obywatelstwa amerykańskiego ani zamieszkania w USA.
aktualnie jest 27,616 podpisów

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~x 13:12:38 | 2012-07-03
Strona już działa. Trzeba podpisywać do końca bo jest bardzo prawdopodobne, że były głosy POli-sabotażystów. Mogą być więc głosy nieważne. Mamy jeszcze czas do 6 bm.

fotograficzna, bardzo łatwa obrazkowa instrukcja:

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=2050

jest już 26,636

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~x 13:11:24 | 2012-07-03
Jak to mówią, służba, nie drużba. Leszek głupi prawdopodobnie raczej nie jest, ale z jakichś powodów uparł się, by tak udawać, ma do tego oczywiście prawo, a ja mam prawo, by w jego szczerość intencji (nie pierwszy raz) powątpiewać. Oczywiście nie wiadomo, czy petycja coś da, natomiast jest już teraz b. ważnym symbolicznym przypomnieniem, że nie zapomnieliśmy i nie zapomnimy, póki życia starczy. Jestem przekonany, że USA ma w tej sprawie i wiedzę i dowody od pierwszych sekund, podobnie, jak mieli taką wiedzę o Katyniu, co nie przeszkodziło trzymać tej wiedzy w tajemnicy przez dziesięciolecia dla swoich celów, które wcale nie muszą być tożsame z naszymi. Natomiast naszym Polaków obowiązkiem jest krzyczeć tak, jak krzyczeliśmy o Katyniu właśnie. I wyszło na nasze. Choćby po to tylko warto podpisać. I jeszcze z jednego powodu warto podpisać - by w ten realny (nie tylko symboliczny) sposób pokazać także, że oddolna, tzw. obywatelska inicjatywa Polaków może być z sukcesem przeprowadzona bez inicjatywy i organizacji służb specjalnych - jak to miało miejsce np. z hołotą na Krakowskim Przedmieściu ! I jak widać, choćby na różnych portalach internetowych, tego te szmaty nie mogą przełknąć !!! Więc i satysfakcja gwarantowana. No i promujmy tę akcję wśród znajomych i członków rodzin szczególnie w USA.

lesio to stary i dobrze znany wszystkim mieszacz deonowy

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~leszek 11:08:34 | 2012-07-03
 Prezydent Obama także się bardzo zdziwi, dlaczego to amerykańska administracja jest adresatem tego typu petycji. Katastrofa nie miała miejsce na terytorium amerykańskim, ani jeden obywatel amerykański nie był ofiarą katastrofy, nawet samolot nie był produkcji amerykańskiej. Jedyny związek USA z tą katastrofą to chyba tylko jedna z tzw "czarnych skrzynek" była wyprodukowana w Ameryce (inna była zresztą produkcji polskiej). Ale - prezydent sobie pomyśli - ten dziwny lud w Europie Wschodnie już tak ma. Kiedyś wierzył w Wielkiego Brata nea Kremlu, teraz swoją miłość i wiarę przerzucił na Wielkiego Bossa w Białym Domu, który dysponuje mocami odkrywania prawdy, zwłaszcza prawdy wypatrywanej przez lud ze Wschodniej Europy.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~123 05:56:52 | 2012-07-03
Strona już działa. Trzeba podpisywać do końca bo jest bardzo prawdopodobne, że były głosy POli-sabotażystów. Mogą być więc głosy nieważne. Mamy jeszcze czas do 6 bm.

fotograficzna, bardzo łatwa obrazkowa instrukcja:

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=2050

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~sw 04:19:43 | 2012-07-03
 Strona z petycja już działa. Podpisujemy do 6 lipca

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~tak 01:13:26 | 2012-07-03
Moim zdaniem należy uzyskać znacznie więcej podpisów, bo załóżmy, że komuś może zależeć na fiasku tej inicjatywy. Wówczas będzie podpisywał wraz z kolegami setki razy tak , że osiągnie się wymaganą ilość 25 tys. podpisów. Ludzie to zobaczą i stwierdzą, że już nie ma sensu podpisywać bo zadanie wykonane. Jednakże sprawdzający w Białym Domu mogą zauważyć, że tysiące podpisów są od tych samych osób i oczywi ście tych głosów nie uznać i inicjatywa padnie. Będę spokojny gdy będzie 50 tys. podpisów.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~C.W. 00:14:19 | 2012-07-03
Zakończona dzisiaj nad ranem akcja zbierania podpisów pod petycją zakończyła się sukcesem. Okazało się, że zebranie 25 tysięcy podpisów, pomimo braku jakiejkolwiek wcześniejszej informacji i organizacji, o czym na przykład donosili internauci zamieszkali w USA i Kanadzie, nie nastręczyło zbytnich kłopotów. B. ważne też było psychiczne przełamanie oczywistego lęku jaki większości zapewne towarzyszył - wszak ta spec-hołota i maskirowka na strachu jedzie od zawsze. I to się tym spec-gnidom nie udało ! Zobaczyli pięknego polskiego wała ! Trudno w tej chwili przesądzać, jakie będą efekty owej petycji i czy w ogóle liczący głosy system Białego Domu nie doszuka się jakichś nieprawidłowości, niemniej jednak, zadanie „postawione” przed patriotyczną częścią naszego narodu zostało wykonane w 100%. Nie ma znaczenia, że jej zakres i czas trwania, z konieczności były ograniczone. Najważniejsze, że przekonaliśmy się, jaką bronią dysponujemy, posiadając internet. Brońmy więc internetu jak niepodległości, bo nadchodzą parszywe czasy.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~leszek 19:26:48 | 2012-07-02
 Mnie tylko ciekawi, kto autorom tego dziwacznego apelu dał prawo do wypowiadania się jako "Polish Nation" ? Ale - cytując Jana Pietrzaka z czasów, gdy reprezentował lepszą formę - gdybym nie wiedział że głupota, to bym pomyślał że to prowokacja.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~leszek 18:43:30 | 2012-07-02
 Pan prezydent Obama zapewne też się przejmie, że "naukowcy ustalili, iż przyczyną katastrofy były dwie eksplozje". Ale jak się zapyta własnych ekspertów, a Amerykanie mają na pewno dobrych ekspertów bo miec muszą. to mu powiedzą, że zamach to można wyłącznie wykryć znajdując ślady materiału wybuchowego, bo jeszcze nikt nie wynalazł bomby co by wybuchła i nie zostawiła śladów. Więc jak "naukowcy" którzy nigdy nie byli na miejscu katastrofy, nigdy nie dotknęli nawet palcem czegokolwiek, co miało związek z katastrofą poza zdjęciami, na dodatek którzy nie są specjalistami od katastrof lotniczych ustalili "naukowo" dwa zamachy to chyba na zawsze zostanie tajemnicą tego dziwnego ludu z Europy Wschodniej.

Oceń odpowiedz

Pokaż więcej komentarzy

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook