Komorowski wręczył Smudzie flagę narodową

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Franciszek Smuda wziął udział w uroczystościach na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego związanych z obchodzeniem Dnia Flagi. Bronisław Komorowski wręczył trenerowi flagę narodową.

 

- Prezydent życzył nam powodzenia. On tak samo jest sportowcem i to wszystko - zaznaczył Smuda, dopytywany przez dziennikarzy, co powiedział Komorowski w momencie przekazywania flagi państwowej.

 

Smuda pytany, czy w składzie reprezentacji Polski na Euro będą jakieś niespodzianki powiedział: "Jak wszyscy wiecie niespodzianek z naszą reprezentacją nie można za dużo mieć". Zaznaczył, że dokonując selekcji zawodników na turniej kierował się ich umiejętnościami piłkarskimi.

 

Podkreślił, że średnia wieku piłkarzy powołanych na Euro 2012 będzie wynosiła poniżej 24 lat. - Jak mieliśmy średnią 24 to teraz bodajże jest już poniżej - podkreślił. Dodał, że połowa powołanych zawodników gra w polskiej ekstraklasie.

 

Selekcjoner dopytywany w kwestii bojkotu Euro przez niektórych polityków m.in. szefa Komisji Europejskiej Jose Barroso powiedział: "Ja o tym w ogóle nie myślę. Nam, by to naprawdę przeszkodziło, bo myśmy się już pod kątem naszego Euro przygotowali. Mamy wszystko dopięte na ostatni guzik".

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1

Liczba głosów:

2

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?