Będzie można odzyskać pieniądze przelane na złe konto

PAP / psd
Poniedziałek, 22 maja 2017, godz. 16:52
Będzie można odzyskać pieniądze pomyłkowo przelane na niewłaściwe konto - przewiduje projekt ustawy przygotowany w Kancelarii Prezydenta, który w poniedziałek przekazano do parlamentu. Według ministra Andrzeja Dery, dzięki zmianom uda się uniknąć wielu ludzkich dramatów.
więcej

"Polska będzie zmuszana do wejścia do strefy euro"

PAP / psd
Niedziela, 21 maja 2017, godz. 15:30
Po wyborach we Francji Polska będzie poddawana bardzo silnej presji dotyczącej przyjęcia euro, a także niekorzystnych dla nas transakcji - np. zakupu od Francji elektrowni atomowych w ramach rekompensaty za rezygnację z caracali - mówi PAP ekonomista Cezary Mech.
więcej

MFW: Deficyt budżetowy w 2017 r. wyniesie 2,9 proc. PKB

PAP / kw
Czwartek, 18 maja 2017, godz. 15:07
Deficyt budżetowy w Polsce w 2017 roku wyniesie 2,9 proc. PKB, tempo wzrostu w tym roku wyniesie 3,6 proc. a Rada Polityki Pieniężnej powinna być gotowa do podwyżki stóp w razie narastania presji inflacyjnej - podał MFW w raporcie.
więcej

Węglokoks nie wyklucza importu węgla

PAP / kw
Piątek, 12 maja 2017, godz. 15:15
Katowicki Węglokoks, który w ciągu 65 lat swojej działalności wysłał za granicę ok. 1,5 mld ton polskiego węgla, nie wyklucza, że - oprócz eksportu - zajmie się też importem tych gatunków węgla, których nie są w stanie dostarczyć polskie kopalnie.
więcej
lista archiwalnych aktualności

 

 

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Google
Zaloguj przez Facebook