Jesteś zmęczona czekaniem na tego jedynego mężczyznę?

Blogi
(fot. shutterstock.com)

Może czujesz ukłucie zazdrości za każdym razem, gdy znajoma ogłasza internetowemu światu, że szykuje się do ślubu i widzisz później jej zdjęcie profilowe w pięknej białej sukni. 

 
Może jesteś już zmęczona czekaniem.
 
Może każdego nowo poznanego mężczyznę traktujesz jak potencjalnego kandydata na męża, wierząc, że to TEN.
 
A może za każdym razem, gdy kogoś poznajesz, próbujesz tworzyć związek mimo intuicji, która podpowiada Ci, że to się nie uda.
 
Może czujesz ukłucie zazdrości za każdym razem, gdy znajoma ogłasza internetowemu światu, że szykuje się do ślubu i widzisz później jej zdjęcie profilowe w pięknej białej sukni. 
 
A Ty, choć mocno wytężasz pamięć, nie możesz sobie przypomnieć, kiedy ostatnio byłaś na randce. Bo kawa/sok/piwo z osobnikiem płci męskiej to nigdy nie jest randka. To po prostu spotkanie towarzyskie. Nawet jeśli to on płaci.
 
Może chciałabyś spędzić chłodny wieczór trzymana za dłoń.
 
Może marzy Ci się chodzenie po mieszkaniu w jego bluzie, jak w filmach.
 
Może tęsknisz za wieczornym telefonem na dobranoc.
 
Może przed nikim nie przyznasz się do takich pragnień. Może trudno Ci się przyznać nawet przed sobą. Przecież jesteś dzielną, silną babką. Nie chcesz, żeby ktoś myślał inaczej.
 
Może z wielu męskich ust słyszysz, jak bardzo jesteś atrakcyjna, ale te wszystkie męskie usta, które to mówią, całują inne usta - nie Twoje.
 
Może widzisz iskierki w męskich oczach, gdy pojawiasz się w pobliżu, ale te oczy patrzą na Ciebie tylko przez krótką chwilę.
 
Może często słyszysz, że "coś" w sobie masz, ale nadal z tym "czymś" zostajesz sama.
 
Może wiele osób twierdzi, że powinnaś sobie "znaleźć faceta".
 
I tak naprawdę nikt nie wie, o co Ci chodzi. Bo Ty jesteś atrakcyjna, owszem, tylko na świat patrzysz jakoś dziwnie. Chcesz miłości, a nie romansu. Chcesz długich rozmów i wschodów słońca nad morzem. Chcesz, żeby mężczyzna otwierał Ci drzwi do samochodu i dawał kwiaty bez okazji.
 
Nikt nie wie, o co Ci chodzi, bo w XXI wieku ośmieliłaś się być kobietą i marzyć jak kobieta.
 
Bo choć to trudne i czasem tęsknota rozrywa Ci serce, chcesz czekać. I mocno wierzysz, że Tato da Ci kogoś naprawdę wyjątkowego.
 
Zatem czekajmy razem, Siostro. Uwierz mi, warto!
 
Wpis ukazał się na blogu "Nieziemska"
 
Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.5

Liczba głosów:

16

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

jestemjulia23 22:37:02 | 2016-09-26
Nie ma większego oszustwa niż namawianie do czekania. Czekałam na studiach, nawet na konkretnego faceta, który niestety nie przemógł się, a ja... straciłam czas i wiele szans... Najwyższy może pomóc, ale nie spotka się z kimś za Ciebie, nie wykona za Ciebie pewnej "pracy" w osiągnięciu swoich pragnień... Jestem po studiach i długi czas odchorowywałam stracony czas, stracone szanse... I nie mówcie mi, że tak miało być, że Bóg tak chciał. Nie. Przyznaję się dziś, że jestem "panną nieroztropną", która nie pomyślała o swoim życiu, przyszłości, o tym, co najważniejsze... Zadbałam o swoją pracę zawodową, a życie osobiste zostało w tyle... Jeden, drugi, trzeci facet - zaręczony już, a nawet żonaty... A ja zostałam sama. Wiem, że Bóg jest ze mną w tym wszystkim, ale chcę też podzielić się tym trudnym doświadczeniem - dziewczyny, nie czekajcie!!!! Działajcie!!!!

Oceń 12 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

werka.k 19:40:44 | 2016-09-26
Gdzieś kiedyś przeczytałam, że najlepszym narzędziem ewangelizacyjnym jest dobrze ubrana kobieta i w pełni się z tym zgadzam ;)

Oceń 4 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

mastermm 16:46:39 | 2016-09-26
Piszę to jako mąż, który znalazł fajną kobietę :)
Nie czekajcie w nieskończoność, pokażcie się, dajcie się zauważyć. Wyjdźcie z domu, pójdzcie do duszpastwrstwa, do klubu, wszędzie gdzie można spotkać kogoś wartościowego.
Oprócz rozwoju duchowego warto zadbać o atrakcyjny wygląd! 
Rycerze na białych koniach nie istnieją, ale za to są faceci bardziej lub mniej porządni.
Dopomóżcie Szefowi, abyście mogły poznać tego faceta, którego dla Was przygotował.
Powodzenia!

Oceń 33 5 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook