Nie czujesz się prawdziwym mężczyzną? Przeczytaj te słowa

Blogi
(fot. shutterstock.com)

Mężczyźni mają pewien problem. Nie zawsze są tacy wspaniali, często wręcz przeciwnie. I myślę sobie, że może ten problem tkwi w tym, że nie wiedzą, że mogą być kimś więcej, niż są.

 

Ostatnio tak sobie myślę, że kocham wszystkich mężczyzn. Wyłączając przypadki totalnych frajerów oczywiście, ale otacza mnie wyjątkowo niewiele takich przypadków.
 
Mężczyźni są naprawdę wspaniali. Kocham ich głupie żarty, fascynujące historie, upartość, bezczelność, ale też czułość i delikatność.
 
Jednak zauważyłam, że mężczyźni mają pewien problem. Nie zawsze są tacy wspaniali, często wręcz przeciwnie. I myślę sobie, że może ten problem tkwi w tym, że nie wiedzą, że mogą być kimś więcej, niż są.
 
Jeśli tego nie wiesz, piszę ten tekst, by ci to uświadomić. Jesteś mężczyzną. Władcą, zdobywcą, królem, pełnią. Możesz wszystko. I nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Nie słuchaj tego głosu w głowie, który mówi ci, że do niczego się nie nadajesz, że nic nie znaczysz. Walcz z ludźmi, którzy próbują ci pokazać, że nie należy ci się szacunek. Stary, masz cały świat u swoich stóp. Wyciągnij ręce i bierz to, co ci się należy.
 
Jesteś mężczyzną, jesteś wspaniały.
 
Kocham was! 
 
 
Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

9

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

chordad 14:28:30 | 2016-08-17
a Pismo Św na to Rz 12,3:
"Mocą bowiem łaski, jaka została mi dana, mówię każdemu z was: Niech nikt nie ma o sobie wyższego mniemania, niż należy, lecz niech sądzi o sobie trzeźwo - według miary, jaką Bóg każdemu w wierze wyznaczył."

albo Jk 4,13-16:
"Teraz wy, którzy mówicie: «Dziś albo jutro udamy się do tego oto miasta i spędzimy tam rok, będziemy uprawiać handel i osiągniemy zyski», wy, którzy nie wiecie nawet, co jutro będzie. Bo czymże jest życie wasze? Parą jesteście, co się ukazuje na krótko, a potem znika. Zamiast tego powinniście mówić: «Jeżeli Pan zechce, i będziemy żyli, zrobimy to lub owo». Teraz zaś chełpicie się w swej wyniosłości. Każda taka chełpliwość jest przewrotna."

czyli wychodzi na to, że Pismo Św. jest anty-motywujące

Oceń 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

t.filip 13:50:43 | 2016-08-17
Poczułem się naprawdę wspaniale czytając ten tekst. Szkoda, że nie ma więcej kobiet, które tak myślą. Mężczyźni byliby naprawdę inni.

Oceń 5 1 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook