Jezus myśli o Tobie!

neodi / artykuł nadesłany
Czwartek, 16 lipca 2015, godz. 09:04
Moje myślenie o Jezusie to za mało. Muszę uświadomić sobie, że Jezus myśli o mnie. Właśnie w tej chwili! I w każdej innej konkretnej chwili też o mnie myśli.
więcej

Czym się karmisz?

Wojciech Badylak
Niedziela, 12 lipca 2015, godz. 17:00
Warto spojrzeć na to, co spożywamy, zarówno fizycznie, ale także i duchowe pokarmy są ważne. Te dwie sprawy od zawsze są połączone bo wszyscy wiedzą że "w zdrowym ciele zdrowy duch", chociaż może warto powiedzieć, że jeśli duch jest zdrowy, wtedy ciało zdrowe.
więcej

Codzienni cudotwórcy

jfw
Wtorek, 30 czerwca 2015, godz. 15:35
Popularne jest uważać, że dary Ducha Świętego są spektakularne jak noworoczne fajerwerki. Bożych łask możemy doświadczyć równie mocno w zwykłej codzienności.
więcej

Satelita

jfw
Środa, 3 czerwca 2015, godz. 22:40
Czerwiec jest szczególnym okresem kultu Najświętszego Serca Jezusowego. Z tego powodu chciałbym poczynić uwagi na temat miłosierdzia. Z jednej strony temat wydaje się utarty, z drugiej strony zbagatelizowany.
więcej

W poczekalni

jfw
Sobota, 23 maja 2015, godz. 07:00
Uwadze czytelników polecam zgoła niewidoczny na pierwszy rzut oka element - mianowicie, oczekiwanie. Przypomina mi to poczekalnię. Czy Bóg wstrzymuje swoje dary? Po co jest czekanie?
więcej

Zaproszenie na VI Antoniański Dzień Skupienia do Sanktuarium w Ratowie

komitetspolecznyratowo
Sobota, 2 maja 2015, godz. 07:00
Sanktuarium Św. Antoniego z Padwy w Ratowie wspólnie z Bractwem św. Antoniego zaprasza na szósty Antoniański Dzień Skupienia. Odbędzie się on w niedzielę 31 maja.
więcej

Niedziela Miłosierdzia

http://skrodzki.blog.deon.pl
Niedziela, 12 kwietnia 2015, godz. 07:00
Tydzień po Wielkanocy obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. W tym wyjątkowym dniu wszyscy, nawet najwięksi grzesznicy, stają się świętymi; wystarczy tylko, że przyjmą Komunię.
więcej

Zmartwychwstanie - początek

BarbaraJoanna
Niedziela, 5 kwietnia 2015, godz. 07:00
Już noc. Ale to jest TA NOC. PAN ZMARTWYCHWSTAŁ. Budzi do życia mnie, Ciebie i Ciebie i Ciebie... o, i jeszcze Ciebie. I to nie tak, że Ci się wydaje. ON - CIEBIE BUDZI!!! Całkiem na serio.
więcej

Wielkanoc z Jezusem

zabusia
Sobota, 4 kwietnia 2015, godz. 07:00
Wiosna robi swoje - rozwija pąki drzew, maluje zielenią trawę i różnorodnymi barwami kwiaty. Coraz piękniejsze widoki, cieplejszy wieje wiatr. Wiosna, a wraz z nią zwiastun radości Wielkiej Nocy.
więcej

Czy Pan Bóg śpi? I co Mu się śni?

http://wiaczewska.blog.deon.pl
Czwartek, 12 marca 2015, godz. 07:00
Tuż przed samym zaśnięciem, kiedy leżę otulona ciepłą kołdrą i przytulam policzek do miękkiej poduszki, lubię porozmawiać z Bogiem.
więcej

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook