Tajlandia dla dwojga

planetescape
planetescape / br

Czwartek, 12 lutego 2015, godz. 15:16
Wygląda na to, że ostatnimi czasy Tajlandia mało komu dobrze się kojarzy. Myślimy Tajlandia, widzimy w najlepszym razie wstawionych turystów, szalone wieczory kawalerskie niczym z hollywoodzkiego filmu oraz zgiełk i brud kosmopolitycznego Bangkoku. Owszem, tajska stolica nie należy może do najczystszych, jednak poza tym ma mnóstwo do zaoferowania - zwłaszcza jako przystanek w trakcie podróży do prawdziwego raju na najpiękniejszych wyspach Tajlandii.
więcej

Ale Meksyk! Dwie odsłony podróży poślubnej

planetescape
planetescape / br

Poniedziałek, 29 grudnia 2014, godz. 10:58
Co kraj to obyczaj, co podróżnik to… wyobrażenie podróży i oczekiwania względem każdego jej aspektu. Nie istnieje jedna recepta na idealną podróż poślubną, tak jak nie istnieją dwie identyczne młode pary. Istnieje za to kraj, który może zaspokoić co najmniej kilka różnych typów podróżnika.
więcej

Tajemnicza La Gomera

Barbara Rachwalska
Piątek, 12 grudnia 2014, godz. 15:41
Moim marzeniem od zawsze była podróż w głąb maleńkiej dzikiej wyspy, wolnej od zgiełku turystów i szumu miast. Okazuje się, że wcale nie trzeba dotrzeć na koniec świata, aby odkryć taki kameralny skarb.
więcej

Azyl dla zakochanych. Malediwy

planetescape
planetescape / br

Piątek, 14 listopada 2014, godz. 16:19
Schodzicie ze ślubnego kobierca, świętujecie w gronie rodziny i przyjaciół. To najpiękniejszy dzień Waszego życia, ale… Po długiej, intensywnej, radosnej nocy nastaje czas poprawin, po których zakończeniu jesteście już nieźle wykończeni, a powrót do rzeczywistości zbliża się nieubłaganie. Ten moment wymaga specjalnej interwencji - najbardziej rajskiej z możliwych podróży poślubnych. Gdzie? Na Malediwach!
więcej

Aktywna podróż poślubna - trekking w Peru

planetescape
planetescape / br

Środa, 1 października 2014, godz. 17:18
Możecie nie czuć się zbyt dobrze, możecie mieć bóle i zawroty głowy oraz problemy z żołądkiem, możecie stracić ochotę na wychodzenie gdziekolwiek. Na szczęście ewentualne dolegliwości będą trwały do kilku godzin po wjeździe na większe wysokości gór w Peru, ale potem…
więcej

Rajskie wyspy

planetescape
planetescape / br

Środa, 24 września 2014, godz. 12:29
Lazurowe morze, białe plaże, soczysta zieleń i błękit nieba... Idealna przestrzeń dla odpoczynku. A może rajskie wyspy nie są bezludne i warto poznać ich mieszkańców?
więcej

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?