7 inspirujących pomysłów na weselne muffinki

Barbara Rachwalska / shutterstock.com
Sobota, 9 kwietnia 2016, godz. 08:33
Muffinki lub po prostu babeczki. Moda na te słodkości przywędrowała do nas zza oceanu i podbiła serca nie tylko łasuchów. Dowiedz się, dlaczego ostatnio cieszą się tak dużą popularnością na weselach i z 7 pomysłów wybierz idealny dla siebie.
więcej

5 kreatywnych pomysłów na wyjątkowy ślub

szlachetna paczka
Joanna Gąsior, Ślub Pełen Miłości

Czwartek, 7 kwietnia 2016, godz. 07:00
Chcesz, aby Wasz ślub był inny niż wszystkie? Będzie. Najważniejsze, że pojawisz się na nim Ty i Twój ukochany - to gwarant unikalności. A co wyjątkowego możecie zaproponować swoim gościom, aby wyczekiwany przez Was dzień również im zapadł w pamięć? Odkryjcie 5 kreatywnych sposobów na to, jak ich zaskoczyć.
więcej

Ślub - dla nas czy dla rodziny?

Anna Kaik
Wtorek, 5 kwietnia 2016, godz. 10:22
Ślub i wesele. Każdy wie jak zrobić to lepiej, kogo zaprosić, i dlaczego NIE powinniście tego robić po swojemu. Dla kogo tak naprawdę jest ślub i weselne przyjęcie? Jak delikatnie odsunąć bliskich od własnych decyzji?
więcej

Jak być ciągle zakochanym?

Stowarzyszenie Wiosna / br
Poniedziałek, 25 stycznia 2016, godz. 13:48
- Zakochanym życzę tego, czego chyba najbardziej nie lubią - odkrycia, że ten drugi człowiek jest zupełnie inny niż wy. Żebyście powiedzieli "kurde, wkurza mnie to!", ale i tak zmienili się dla tej osoby - z ks. Jackiem WIOSNĄ Stryczkiem o zakochaniu i poszukiwaniu miłości, rozmawia Agnieszka Czapla.
więcej

Zakochanie - reklama miłości

Paolo Curtaz /br
Wtorek, 3 listopada 2015, godz. 09:15
Czy można zaprogramować zakochanie? A jeżeli jest ono całkowicie niezależne od naszej woli i wytrąca z równowagi, czy może mieć logiczne konsekwencje?
więcej

Kiedy kończy się "emocjonalna euforiia"

2ryby
br
Środa, 21 października 2015, godz. 13:08
Miłość ma dwa etapy. Pierwszy to zakochanie - co robić gdy ten etap się kończy?
więcej

Sprawdzony przepis na piękny ślub i… szczęśliwe małżeństwo!

szlachetna paczka
Jola Szymańska

Piątek, 2 października 2015, godz. 07:10
"Mój ślub musi doskonały" - brzmi w głowie wielu narzeczonych. Szukają dekoratorów, trendów, dodatków, sali weselnej. Zorganizowanie ślubu i wesela to dziś ogromne przedsięwzięcie, a jeszcze kilkadziesiąt lat temu liczyła się tylko miłość. Wystarczała, żeby było pięknie.
więcej

Idealny makijaż ślubny - jaki powinien być?

Marta Jacukiewicz
Czwartek, 27 sierpnia 2015, godz. 08:07
Makijaż ślubny jest kropką nad "I" w całej ślubnej stylizacji. Dobieramy go zarówno do urody, stylizacji jak również osobowości danej kobiety. Należy też uwzględnić okoliczności ślubu czy przyjęcia, rodzaj oświetlenia, porę dnia. Jest szalenie ważny, ale nie można wynieść go wizualnie ponad wszystko.
więcej

6 kroków do spotkania Młodej Pary z Papieżem Franciszkiem

szlachetna paczka
Szlachetna Paczka

Poniedziałek, 24 sierpnia 2015, godz. 09:04
Mają najlepsze miejsca na Placu Świętego Piotra. Kiedy po audiencji u Papieża inni muszą zadowolić się machaniem zza barierek, oni przyjmują papieskie gratulacje. Stoją piękni, eleganccy, wyjątkowi. Kto taki? Prezydenci, aktorzy, milionerzy? Nie! Pary młode, które proszą Papieża o błogosławieństwo!
więcej

Czego od małżeństwa oczekuje kobieta [wideo]

2ryby
ks. Mirosław Maliński "Malina" /br
Piątek, 24 lipca 2015, godz. 12:05
Dwoje zupełnie różnych osób - mężczyzna i kobieta. Łączą w sobie miłość i egoizm. A w tym trudnym połączeniu często oczekują, że ich małżeństwo będzie jak wygrana na loterii. Czy naprawdę można żyć ze sobą długo i szczęśliwie? Kilka prostych rad, jak mąż może oczarować żonę.
więcej

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook