Idealny makijaż ślubny - jaki powinien być?

Marta Jacukiewicz
Czwartek, 27 sierpnia 2015, godz. 08:07
Makijaż ślubny jest kropką nad "I" w całej ślubnej stylizacji. Dobieramy go zarówno do urody, stylizacji jak również osobowości danej kobiety. Należy też uwzględnić okoliczności ślubu czy przyjęcia, rodzaj oświetlenia, porę dnia. Jest szalenie ważny, ale nie można wynieść go wizualnie ponad wszystko.
więcej

6 kroków do spotkania Młodej Pary z Papieżem Franciszkiem

szlachetna paczka
Szlachetna Paczka

Poniedziałek, 24 sierpnia 2015, godz. 09:04
Mają najlepsze miejsca na Placu Świętego Piotra. Kiedy po audiencji u Papieża inni muszą zadowolić się machaniem zza barierek, oni przyjmują papieskie gratulacje. Stoją piękni, eleganccy, wyjątkowi. Kto taki? Prezydenci, aktorzy, milionerzy? Nie! Pary młode, które proszą Papieża o błogosławieństwo!
więcej

Czego od małżeństwa oczekuje kobieta [wideo]

2ryby
ks. Mirosław Maliński "Malina" /br
Piątek, 24 lipca 2015, godz. 12:05
Dwoje zupełnie różnych osób - mężczyzna i kobieta. Łączą w sobie miłość i egoizm. A w tym trudnym połączeniu często oczekują, że ich małżeństwo będzie jak wygrana na loterii. Czy naprawdę można żyć ze sobą długo i szczęśliwie? Kilka prostych rad, jak mąż może oczarować żonę.
więcej

Kochaj i rób, co chcesz?

ks. Piotr Kozłowski/ br
Wtorek, 21 lipca 2015, godz. 16:26
Dlaczego tyle rozbitych okrętów powraca z miłosnego rejsu? Jeśli ktoś poczuje się dotknięty tymi słowami, to znaczy, że doświadczył w życiu "złej" miłości...
więcej

Idealna fryzura dla panny młodej

shutterstock.com / slo
Wtorek, 30 czerwca 2015, godz. 15:46
Jak powinna wyglądać idealna fryzura panny młodej? Upiąć włosy, czy rozpuścić, wpiąć kwiatek, czy wpleść wstążkę, welon czy toczek? Jak myślicie?
więcej

Nie szukaj męża! Nie szukaj żony!

Langusta na palmie
Adam Szustak OP i Tomasz Nowak OP
Poniedziałek, 22 czerwca 2015, godz. 10:20
Jesteś sam? Z upragnieniem wyglądasz drugiej połowy? Czekasz, szukasz, wypatrujesz, ale nic się nie zmienia? Jeśli jesteś w takiej sytuacji, to posłuchaj koniecznie konferencji dwóch ojców: Adama Szustaka OP i Tomasza Nowaka OP. To może być moment przełomowy w twoim życiu.
więcej

Samochodem pod ołtarz

shutterstock.com/ mg/br
Czwartek, 11 czerwca 2015, godz. 13:17
Czy jest to wypożyczona biała limuzyna, czy ulubiony, wysłużony samochód Pana Młodego, auto widać (a po ceremonii ślubnej także słychać) już z daleka. Pojazdu młodej pary nie sposób nie dostrzec w tłumie.
więcej

Czym jest miłość bez blendera?

Westwing
Wtorek, 2 czerwca 2015, godz. 13:51
Ślub to wyjątkowa i uroczysta okazja. Wybór ślubnego prezentu jest trudnym zadaniem, więc lepiej dobrze go przemyśleć i przygotować coś, co na pewno ucieszy nowożeńców.
więcej

Weselne zabawy dla dzieci

youtube.com / rj
Wtorek, 19 maja 2015, godz. 12:43
"Czy zabrać ze sobą dziecko?" - to pytanie wciąż pojawia się na forach internetowych. Co zrobić, by dzieci nie nudziły się na rodzinnej imprezie, a rodzice ze spokojem mogli uczestniczyć w zabawach weselnych? Możliwości jest wiele.
więcej

12 najciekawszych rozrywek weselnych

youtube.com / rj
Środa, 13 maja 2015, godz. 14:18
Tradycyjne polskie wesele to dla wielu osób horror. Jeśli szukacie rozrywek, które mają bawić, ale nie żenować - trafiliście na właściwy artykuł!
więcej

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook