Zaręczyli się w Tatrach. Z pierwszymi gratulacjami przyszedł... niedźwiedź

(fot. shutterstock.com / facebook.com/MarcinCieciorafotograf )

Agnieszka i Patryk ten dzień zapamiętają na długo. Nie tylko z powodu zaręczyn.

 

Na czarnym szlaku z Brzezin na Halę Gąsienicową przez Dolinę Suchej Wody chcieli zrobić sobie zdjęcia w tym wyjątkowym dniu. Kilka fotografii zimowego wieczoru. Kiedy ustawiali się do zdjęć, z daleka zobaczyli na drodze duży i ciemny punkt. Okazało się, że to... niedźwiedź.

 

Fotograf zaświecił mu latarką w oczy, ale to jeszcze bardziej go zdenerwowało. Wszyscy pobiegli do samochodu, zwierzę zrezygnowało niedaleko przed parkingiem. Pewnie chciało tylko ich przestraszyć. Chwilę później udało się złapać piękne ujęcie:

 

Opublikowany przez Marcin Cieciora Fotografia Ślubna Środa, 16 stycznia 2019

 

Pod tą informacją pojawiło się wiele komentarzy: "A misiu chciał tylko pogratulować", "Niedźwiadek będzie miał honorowe miejsce na ślubie", "Niezły początek". Odezwała się także sama Agnieszka, napisała: "Pięknie opisana nasza historia, nigdy nie zapomnę tego dnia".

 

Nie wiecie jak przygotować się do małżeństwa i jak dobrze przeżyć narzeczeństwo? Zajrzyjcie do naszego działu dla narzeczonych "Wybieramy miłość". 

 

* * *

 

Wybieramy miłość to projekt, który stwarza miejsce i przestrzeń w internecie dla par, narzeczonych i małżonków. Dla tych, którzy chcą rozwijać swoje relacje i szukają na to sposobów.

 

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat narzeczeństwa, związków, małżeństwa zajrzyjcie na profil na Facebooku Wybieramy miłość.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3.67

Liczba głosów:

6

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook