"Dzisiaj miał być najlepszy dzień w moim życiu, miałam zostać żoną"

(fot. facebook.com/debbie.gerlach)

"Dzisiaj obudziłam się z sercem złamanym od nowa. Dzisiaj mój tata nie odprowadzi mnie do ołtarza" - napisała w liście do ukochanego.

 

Dzisiaj miał być najlepszy dzień w moim życiu. Dzisiaj miał być dzień, w którym poślubię mojego przyjaciela. Miałam się obudzić, ubrać suknię ślubną i iść do mężczyzny moich snów. Przed naszą rodziną i naszymi przyjaciółmi Randy i ja zamierzaliśmy wyrazić jeszcze raz naszą miłość. Dzisiaj miał być dzień, o którym marzyłam odkąd byłam małą dziewczynką. Dzisiaj miałam zostać żoną.

 

... ale obudziłam się dzisiaj taka sama jak każdego dnia. Dzisiaj obudziłam się z sercem złamanym od nowa. Dzisiaj mój tata nie odprowadzi mnie do ołtarza. Dzisiaj nie zobaczę, jak Randy na mnie patrzy, kiedy jestem w sukni ślubnej. Dzisiaj nie poślubię miłości mojego życia. Dzisiaj nie będę miała męża.

 

... a to dlatego, że ktoś dokonał wyboru, który na zawsze zmienił moje życie, wyboru, żeby nie zatrzymać się na znak stopu, kiedy zobaczył mojego narzeczonego jadącego motocyklem.

 

Błagam każdego z was, którzy czytają ten post, patrzcie na motocykle, zatrzymujcie się na znakach stop i jedźcie ostrożnie, ponieważ nigdy nie wiadomo czyj cały świat jest na motorze. Może gdyby ta osoba się zatrzymała, poślubiłabym mojego Randy'ego, mojego najlepszego przyjaciela, miłość mojego życia. 

 

Kocham Cię, Randy Zimmerman. Na zawsze, obiecaliśmy! 

Twoja księżniczka

 

Randy jechał motocyklem w przerwie od pracy, był dwie ulice od domu, kiedy inny kierowca nie zatrzymał się na znak stopu. Narzeczony zginął w wypadku. Lubił jeździć na motorze i robił to bardzo ostrożnie, ale niestety nie miał wpływu na ta sytuację.

 

11/11/18 👨🏼‍⚖️👰🏻 Today was supposed to be the best day of my life. Today was supposed to be the day I married my best...

Opublikowany przez Debbie Gerlach Niedziela, 11 listopada 2018

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.2

Liczba głosów:

5

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

lukasz.kaczara 13:25:29 | 2018-12-28
Powiem tak szkoda każdego człowieka który zginie w nieszczęśliwym wypadku. Trzeba jednak mieć na uwadze że niektórzy się o to troszkę starają. Ścigacza nie kupuje się po to żeby jeździć zgodnie z obowiązującymi przepisami. Motocykl ze zdjęcia na profilu Randy'ego nie wygląda na ślamazarną maszynę. https://www.facebook.com/randy.zimmerman.14

Oceń 1 2 odpowiedz

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook