Samochodem pod ołtarz

fot. shutterstock.com)

Czy jest to wypożyczona biała limuzyna, czy ulubiony, wysłużony samochód Pana Młodego, auto widać (a po ceremonii ślubnej także słychać) już z daleka. Pojazdu młodej pary nie sposób nie dostrzec w tłumie. 

 

Obecnie jest wiele sposobów na przystrojenie samochodu, którym jedzie młoda para. Wybór dekoracji zależy jednak głównie od gustu i zamożności nowożeńców. Po przystrojonym aucie od razu widać, czy jadący nim są tradycjonalistami, żartownisiami, miłośnikami staroci, czy romantykami.


Najczęściej samochody weselne ozdabiane są kwiatami, które rozmieszczane są według preferencji na wybranych częściach samochodu. Piękny, okazały bukiet umieszcza się zazwyczaj na masce, ale można też mniejszymi wiązankami ozdobić drzwi lub tył pojazdu. Ostatnio popularność zyskały ażurowe dekoracje z kwiatów i ratanu. Pojawiają się także skomponowane z roślin i przymocowane do karoserii nietypowe rzeźby.

 

(fot. shutterstock.com)


Najpiękniej prezentują się żywe rośliny, ale dostępne są także kwiaty satynowe, piankowe, a nawet robione ręcznie z kolorowych piórek.

 

fot. shutterstock.com)

 

fot. shutterstock.com)

 


Alternatywą dla bukietów może być umieszczana na masce para misiów, wianek z cylindrem lub melonem, figury serca czy obrączki.
Auto można dodatkowo ozdobić rozkładanym banerem dekoracyjnym, skomponować napis magnetycznymi literami czy kredą w płynie. Od wielu lat popularne są także tablice rejestracyjne z napisami Młoda Para, Nowożeńcy lub bardziej  żartobliwe. 

 

fot. shutterstock.com)


Niezawodne są także białe czy kolorowe balony, których ilość zależy tylko od gustu przystrajającego. Odważniejsi mogą przyczepić do zderzaka puste puszki lub stare garnki To na pewno nie pozwoli przejechać niezauważonym. Popularnością cieszą się także girlandy, kokardki, ozdobne ratanowe wianuszki, dekoracyjne kule i kwiatuszki z tiulu oraz serduszka i flagi z imionami nowożeńców.

 

Wszelkie dekoracje można przygotować samemu, kupić w sklepie lub wynająć profesjonalną firmę, która specjalizuje się w takich usługach. Obecnie pomysły na przystrojenie samochodu weselnego ogranicza już tylko pomysłowość nowożeńców i grubość ich portfeli.

 

Kilka propozycji dla poszukujących inspiracji:

 

(fot. shutterstock.com)

 

(fot. shutterstock.com)

 

 

(fot. shutterstock.com)

 

 

(fot. shutterstock.com)

 

(fot. shutterstock.com)

 

(fot. shutterstock.com)

 

 

(fot. shutterstock.com)

 

 

 

 

 

(fot. shutterstock.com)

 

(fot. shutterstock.com)

 

 

 

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4

Liczba głosów:

8

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook