Antykoncepcja bez ryzyka?

Maskacjusz

Mówiąc o seksie bez konsekwencji, zapomina się o konsekwencjach antykoncepcji... Zobacz jakie ogromne ryzyko kryje bagatelizowanie intymnej sfery życia. 

 

Mniej więcej w ciągu ostatnich stu lat następowała w naszym społeczeństwie stopniowa zmiana sposobu myślenia o seksie i małżeństwie. Kiedyś centralne miejsce zajmowały dzieci, dzisiaj seks został sprywatyzowany i staje się jedynie osobistą kwestią stylu życia. Seks służąc "przyjemności bez zobowiązań" musi być oparty na antykoncepcji. Jaka jest prawdziwa cena takiego wyboru?

 

 

"(Przed)małżeńskie riffy" to cykl krótkich myśli o. Marcina Kowalewskiego CMF, klaretyna z Łodzi. Na podstawie doświadczeń duszpasterskich mówi o szansach i pułapkach, jakie czekają na młodych ludzi, którzy "mają się ku sobie". Rozważaniom towarzyszyć będzie kultowa gitara i muzyka zespołu "Fragua". Cykl wyprodukowała Maskacjusz TV, a partnerem jest portal DEON.pl.

 


Redakcja DEON.pl poleca:

 

 MIŁOLOGIA - John Mark Comer

Większość z nas nie za bardzo wie, czym jest małżeństwo, i zupełnie nie ma pojęcia, po co jest małżeństwo.

Adam i Ewa nie zostali stworzeni po to, żeby siedzieć i gawędzić. Zostali stworzeni, żeby wspólnie przeżywać życie, pracować, pocić się i poświęcać dla lepszego świata, żeby się kochać, kiedy tylko zechcą, i w końcu żeby "być płodnymi i rozmnażać się", aby ta przygoda trwała i trwała...

 

Jakie jest twoje powołanie? Jaki jest twój plan na uprawianie ziemi? Warto znać odpowiedź na to pytanie, aby umocnić swoje relacje i nadać swemu życiu odpowiedni kierunek.

 

Miłologia to książka opisująca logikę miłości  ̶  dla singli, zaręczonych par i osób świeżo po ślubie. Dla tych, którzy mają dość hollywoodzkiej propagandy i milczenia Kościoła. I dla tych, których dręczą pytania i którzy chcą otrzymać inteligentną, wyważoną i rzetelną odpowiedź.

 

John Mark Comer jest kaznodzieją we wspólnocie Bridgetown: A Jesus Church. Ma żonę Tammy i troje dzieci: Jude, Mosesa i Sunday.
 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3.29

Liczba głosów:

7

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook