Czego katolik nie powinien mówić o islamie? [WIDEO]

Maskacjusz

Islam oskarża się dziś o wiele zła. Niektórzy mówią nawet, że jest "dziełem diabła". Ale czy jako katolik możesz tak mówić? Odpowiedzi udziela ks. Przemysław Szewczyk.

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1.62

Liczba głosów:

26

 

 

Komentarze użytkowników (15)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~Tomek Witkowski 22:46:32 | 2015-10-29
po pierwsze islam nie jest religią tylko totalitarnym ustrojem politycznym ingerującym we wszystkie sfery życia wyznawców, po drugie mahomet był mordercą, gwałcicielem, a trzy islam to były wierzenia (poczatkowo) biedaków, a cztery ci pajace modlą sie do księżyca tak jak egipcjanie kiedyś do boga Ra (boga słońca) bo allach to poprostu nic innego jak księżyc...
a co do wypowiadania się na ich temat to zdania nie zmienię...
ci ludzie są poprostu upośledzeni umysłowo, ponieważ od 1400 lat tworzą zwiazki kazirodcze z członkami bardzo bliskiej nie raz rodziny,a patrzac na ich zachowanie naprawdę można to zauważyć, zachowują się roszczeniowo jak małe rozwydżone dzieci i jedyne co ich przywoła do porządku to złoić im skórę i pokazać kto rządzi w tej części świata w przeciwieństwie do tego co robi lewacka lub jak to niektórzy nazywają tolerancyjna europa...

Oceń 9 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Bazyli 10:50:56 | 2015-10-28
Religie, w szczególności religie monoteistyczne, niosą ze sobą zło. I tak od setek lat. A religianci dają się wodzić za nos w imię Boga. Religiancji mordowali, mordują i mordować będą.

Oceń 3 16 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Marta-Magdalena 10:37:38 | 2015-10-28
Jestem zażenowana wypowiedzią ks. Szewczyka. Rozumiem, że chodziło mu o delikatnosć wobec bliźniego, natomiast doszukiwanie się dobra w Islamie, który nie tyle jest religią a ideologią, poprzez argument "bo jest wiele dobrych  rodzin", no cóż to jakby rozmawiać z ateistą, bez tykania tematu Boga, bo przecież też jest "wiele dobrych rodzin niewierzących". Na tej zasadzie można dojść do słusznego przekonania , że człowiek jest dobry, ale niestety i jeszcze jednego- to czemu hołduje bywa złe. Nie mówimy, że są źli, ale to z czym idą jest złe. Mam wrażenie, że ksiądz jest naiwny. I to bardzo. 

Oceń 16 3 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Krzysiek13 08:10:59 | 2015-10-28
Patrząc na to co się dzieje w krajach muzułmańskich trudno księdzu uwierzyć. Na pewno jest grupa mądrych i dobrych muzułmanów jednak ogólnie rzecz przyjmując to ich cywilizacja jest wyjątkowo agresywna i destruktywna.

Chyba w żadnym kraju muzułmańskim chrześcijanin nie może sobie chodzić swobodnie z krzyżykiem widocznie dyndającym na szyi. W takiej Nigerii, Syrii, Afganistanie, Iranie a nawet Indonezji chrześcijanie (i to nie księża, kórzy są bardziej przygotowani do umierania za wiarę, tylko młodzi ojcowie, albo kobietki pracujące na polu) giną dlatego, że są chrześcijanami.

Ludzi wszystkich wyznań trzeba szanować, ale zło trzeba nazywać otwarcie złem. Szacunek jakim się obdarza cżłowieka w tej kulturze miłości jaką jest islam powinno się nazywać po imienu.

Oceń 17 1 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Paweł Rafalski 00:37:37 | 2015-10-28
Księże, proszę spróbować przejść się w sutannie i z Krzyżem np. w Arabii Saudyjskiej a następnie jeszcze raz przygotować to wideo. Życzę powodzenia. Pozdrawiam.

Oceń 16 1 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Ken 17:01:46 | 2015-10-27
Pierwsze słyszę, że to młodsi bracia w wierze. Jakoś tak zawsze mordują tych chrześcijan. Znalazł się politycznie poprawny.

Oceń 20 4 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

jazmig 14:15:24 | 2015-10-27
Nie mam ochoty słuchać tej gadaniny. Ja czytam wypowiedzi tych, którzytam żyją od dziada pradziada i ich opinia jest dla mnie miarodajna.

Tak jak zawsze, należy mówić prawdę. Nie należy niepotrzebnie jątrzyć, ale też nie wolno zakłamywać rzeczywistości.

Islam jest religią nienawiści, głosi rzeczy dla nas absolutnie nie do przyjęcia. Kobiety sprowadzone do poziomu przedmiotu lub zwierzęcia, legalizacja pedofilii, zachęta do mordowania innowierców - to są rzeczy, które wykluczają jakikolwiek kontakt twórcy tej religii z Bogiem, chociaż Mahomet twierdzi, że to wszystko napisał pod wpływem Boga.

Nim nie kierował Bóg, lecz antychryst.

Oceń 28 3 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Pokaż więcej komentarzy

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook