Błaszczykowski: św. Jan Paweł II czuwa nad nami

(fot. PAP/Bartłomiej Zborowski)

Reprezentant Polski w piłce nożnej w wypowiedzi dla programu "Między Ziemią a Niebem" mówił o autorytecie Jana Pawła II, roli wiary w życiu i wytrwałości w dążeniu do celu.

 

"Jan Paweł II dla wszystkich Polaków jest ogromnym autorytetem. Wielu z nas pokazał drogę jak żyć. Także dla mnie osobiście to duży autorytet. Cały czas tam jest nad nami, czuwa nad naszymi rodzinami, nad wszystkimi Polakami. Wierzę w to i jestem święcie przekonany, że tak jest.

 

To bardzo ważna rzecz, żeby przypominać, żeby edukować cały czas naszą młodzież, by nie tracili wiary i byli o niej przekonani. Sam zostałem wychowany w rodzinie katolickiej.

 

Obojętnie co by się nie wydarzyło, rzeczą która ma największy wpływ na to, czy osiągniemy w życiu swoje cele jest jak mocno wierzymy w to co robimy. Jeżeli jesteśmy przekonani o tym, że damy radę, to uda się to osiągnąć pomimo wszystkich przeciwności losu. Jeżeli jesteśmy w stanie sobie z tym poradzić to prędzej czy później zaświeci słońce".

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.71

Liczba głosów:

14

 

 

Komentarze użytkowników (2)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Pola 14:09:28 | 2016-06-26
Na pewno jest to cud Jana Pawła II, że od czasu jego śmierci w 2005 r. Polska zaczęła nagle odnosić sukcesy w różnych dyscyplinach sportowych i zdobywać złote medale na mistrzostwach.

Oceń 5 1 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?